Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojantys analiniai kaiščiai

Vibruojantys analiniai kaiščiai, turintys vieną arba kelias vibracijos programas ir intensyvumo lygius, nustebins Jus dar intensyvesne stimuliacija. Patogios, palengvinančios įsiskverbimą, dažniausiai yra T formos. Pagaminti iš kokybiškų ir saugių medžiagų, pačių įvairiausių dydžių ir formų, todėl sau sekso žaislą išsirinks ir naujokai, ir patyrę žaidėjai. Lengvai prižiūrimi ir valomi žaislai tikrai suteiks Jums pasitenkinimą. Kartu su analiniais žaislais naudokite lubrikantą, tačiau nepamirškite, jog silikoninių sekso žaislų negalima naudoti su silikoniniais lubrikantais.

Vibruojančių analinių kaiščių kaina

Vibruojantys kaiščiai skiriasi ne tik forma, dydžiu, gamintoju ar funkcijomis, bet ir kaina. Jie yra šiek tiek brangesni, lyginant su nevibruojančiais, tačiau patiriamas malonumas dažnai atperka tai. Kaiščių kaina svyruoja nuo 8 €, tačiau išmaniųjų kaiščių kaina gali siekti ir daugiau nei 100 €. Iš silikono pagamintą kaištį, turintį keletą vibracijos programų galite įsigyti už 25 €, o įkraunamų sekso žaislų kaina prasideda nuo 50-60 €.

Vibruojantys analiniai kaiščiai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninė parduotuvė Romantika.lt siūlo iš tiesų didelį analinio sekso prekių pasirinkimą. Sekso žaislų gamintoja Anal Fantasy siūlo platų vibruojančių kaiščių pasirinkimą pradedantiems ir pažengusiems. Pas mus rasite analinius žaislus, intensyvių pojūčių ieškotojams iš CalExotics kolekcijos, puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižyminčius EasyToys. Aukščiausios kokybės Je Joue, Fun Toys bei išmanieji We Vibe sukurti vertinantiems išskirtinumą.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (24)
 2. (6)
 3. (4)
 4. (2)
 5. (1)
Skersmuo, cm
 1. (12)
 2. (28)
 3. (3)
Gamintojas
 1. (3)
 2. (2)
 3. (4)
 4. (2)
 5. (3)
 6. (2)
 7. (2)
 8. (2)
 9. (4)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis