Tikroviški masturbatoriai

102 prekės

Tikroviški masturbatoriai sukurti siekiant perteikti kuo natūralesnius pojūčius. Naujausių technologijų dėka sukurtos medžiagos imituoja odą, todėl Jums reikės tiktai užmerkti akis ir galvoti apie tą, vienintelę. Galite rinktis iš tradicinę vaginalinę, pačią standžiausią – analinę ar, plačiausią, oralinę sueitį imituojančius masturbatorius. Norėdami mėgautis dar intensyvesniais sekso žaidimais, rinkitės tikroviškus, vibruojančius masturbatorius.

Tikroviškų masturbatorių kaina

Nuo naudojamų medžiagų, papildomų funkcijų ir priedų bei gamintojo, priklauso ir masturbatoriaus kaina. Nedidelį, tikrovišką masturbatorių galite įsigyti ir už 10 €. 15-20 € kainuojantys vyriški sekso žaislai solo malonumui yra pagaminti iš kokybiškesnės medžiagos ir labiau atitinka tikrovę, gali būti ir vibruojantys. Patys tikroviškiausi masturbatoriai gali kainuoti ir nuo 60 iki 80 €, tačiau už šią kainą Jūs gaunate aukščiausios klasės produktą.

Tikroviški masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Plati atspalvių, formų, dydžių, kainų ir galimybių įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį masturbatorių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės Fleshlight tikroviškus masturbatorius. Kompaktiškieji įprasti ir vibruojantys Topco masturbatoriai ir Doc Johnson sekso žaisliukai leis užsimiršti ir pasinerti į malonumą. Su tikrovišku masturbatoriumi solo žaidimai bus labai artimi realybei.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
 1. 4
 2. 8
 3. 5
 4. 15
 5. 10
 6. 27
 7. 4
 8. 4
 9. 4
 10. 3
 11. 1
 12. 1
 13. 3
 14. 7
 15. 5
 16. 1
Daugiau
Prekės 30102

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis