Tikroviški masturbatoriai

46 prekės

Tikroviški masturbatoriai sukurti siekiant perteikti kuo natūralesnius pojūčius. Naujausių technologijų dėka sukurtos medžiagos imituoja odą, o realius gabaritus atitinkantys masturbatorių dydžiai įkaitins vaizduotę. Analinį ar vaginalinį seksą imituojantys masturbatoriai su išskirtinėmis tekstūromis patiems intensyviausiems pojūčiams, kuriuos sunku atskirti nuo tikrovės! Norėdami mėgautis dar intensyvesniais sekso žaidimais, rinkitės tikroviškus, vibruojančius masturbatorius.

Tikroviškų masturbatorių kaina

Nuo naudojamų medžiagų, papildomų funkcijų ir priedų bei gamintojo, priklauso ir masturbatoriaus kaina. Tikrovišką masturbatorių galite įsigyti ir už 45 €. 50-60 € kainuojantys vyriški sekso žaislai solo malonumui yra pagaminti iš kokybiškesnės medžiagos ir labiau atitinka tikrovę, gali būti ir vibruojantys. Patys tikroviškiausi masturbatoriai gali kainuoti ir nuo 60 iki 150 €, tačiau už šią kainą Jūs gaunate aukščiausios klasės produktą.

Tikroviški masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Plati atspalvių, formų, dydžių, kainų ir galimybių įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį masturbatorių. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite Bangers tikroviškus masturbatorius. Sultingi užpakaliukai iš Kokos ir Love Toy leis užsimiršti ir pasinerti į malonumą. Su tikrovišku masturbatoriumi solo žaidimai bus labai artimi realybei.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Masturabtoriaus tipas
  1. (45)
  2. (10)
Kaina
Gamintojas
  1. 8
  2. 2
  3. 1
  4. 1
  5. 9
  6. 13
  7. 5
  8. 7
Prekės 3046

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis