Plius dydžio seksuali apranga

27 prekės

Tikime, jog svarbu jaustis seksualiai ne tik pasipuošus erotiniu apatiniu trikotažu, tačiau spinduliuoti erotiškumu gerai besijaučiant ir nuogame savo kūne! Plius seksualios aprangos dydžiai – tai subkategorija, kurios itin trūksta Lietuvos rinkoje bei visame pasaulyje. Kiekviena moteris žino, jog seksuali apranga yra pagrindinis įrankis padidinti pasitikėjimą savimi, nustebinti antrąją pusę ir jaustis kaip niekada moteriška.

Plius dydžio subkategorija yra papildyta ne tik perregimais naktinukais. Joje gausu erotiškų drabužėlių, kurie prabangiais nėriniais akcentuoja elegantiškumą, o romantiškų spalvų deriniais išryškina seksualiausias kūno vietas. Čia taip pat rasite bodžių, moteriškų kelnaičių, viliojančių komplektų, gundančių kūno kojinių ir kostiumų. Jauskitės nepakartojama kasdien!

Plius dydžio seksualios aprangos kainos

Itin didelis skirtingų kainų pasirinkimas padės išsirinkti geriausią variantą. Iš perregimų, lengvų ir plonų audinių pasiūti seksualūs plius dydžio naktinukai kainuoja nuo 23,98 €. Tuo tarpu nėriniais dekoruoti peniuarai, kostiumai bei kiti erotiškų drabužių komplektai kainuoja nuo 39,98 €. Elegantiški ir kartu seksualūs kelių dalių komplektai kainuoja nuo 58,98 €.

Plius dydžio seksuali apranga Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt galėsite rinktis iš itin gausaus bei aukštos kokybės erotinių drabužėlių pasirinkimo plius dydžio moterims. Ne vienerius metus aukštos kokybės apdovanojimu pripažintas Donna siūlo Jums savo kolekciją, o ją papildo taip pat kokybiški seksualūs drabužėliai iš Obsessive prekės ženklų asortimento.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Dydis
 1. 9
 2. 16
 3. 22
 4. 24
 5. 17
 6. 7
 7. 4
 8. 2
Spalva
 1. 19
 2. 5
 3. 3
Gamintojas
 1. 6
 2. 7
 3. 5
 4. 3
 5. 6
Prekės 2727

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis