Kategorijos
Informacija pirkėjui

Prisegamų kojinių diržai

Prisegamų kojinių diržai – tai mados pasaulyje pripažinti ir moterų ypatingai mylimi aksesuarai, kurie kvepia moteriškumu, pasitikėjimu savimi ir elegancija. Kojinių diržai ne tik sukuria seksualų, gundantį  įvaizdį, tačiau tuo pat metu puikiai pabrėžia moterišką figūrą ir vizualiai ją padailina. Žemesnio liemens kojinių diržai puikiai pabrėžia klubus, o aukštesnio liemens diržai akcentuoja liemenį ir jį vizualiai lieknina.

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje galite rasti įvairaus stiliaus, spalvos ir raštų prisegamų kojinių diržų. Jei esate klasikos mylėtoja, įrėminkite savo figūrą su klasikiniais, nėriniais dekoruotais, atlasinėmis juostelėmis surišamais kojinių diržais, kurie yra standaus audinio, todėl puikiai išryškina moteriškus privalumus. Jei mėgstate laisvesnį stilių, Jums puikiai tiks iš perregimos medžiagos pasiūti, kaspinėliais dekoruoti ir įvairiais raštais papuošti diržai.

Prisegamų kojinių diržai internetu

Jau žinote, jog artėja ypatinga proga ir ieškote būdų, kaip nustebinti antrąją pusę? Prisegamų kojinių diržas neabejotinai įkaitins kraują ir mintis! Romantika.lt siūlo aukštos kokybės gamintojų Obsessive ir Livia Corsetti asortimentą, kuris gausus įvairių skirtingo modelio diržų. Dovanokite, puoškitės ir kurstykite ugnį santykiuose, o mes užtikrinsime konfidencialų, saugų ir itin greitą pristatymą. Visas prekes turime sandėlyje, todėl supakuosime jas tą pačią dieną, vos gavę Jūsų užsakymą.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (4)
 2. (27)
 3. (27)
 4. (29)
 5. (18)
 6. (1)
Spalva
 1. (2)
 2. (26)
 3. (2)
 4. (2)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (3)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (8)
 6. (15)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis