Kategorijos
Informacija pirkėjui

Intymi kosmetika vyrams

Įvairūs kremai, geliai, serumai ir purškalai sukurti taip, jog vyrai patirtų stipresnį malonumą, suteiktų jį partnerei ir gyventų sveikesnį ir kokybiškesnį intymų gyvenimą. Priklausomai nuo paskirties, kosmetika gali stimuliuoti šaldančiais, šildančiais ir pulsuojančiais efektais, mažinti jautrumą, nutolinti ejakuliaciją, stiprinti erekciją ir padėti išlaikyti ją ilgiau nei įprastai. Intymi kosmetika skirta vyrams, siekiantiems kokybiškesnio sekso ir norintiems suteikti savo antrajai pusei dar daugiau malonumo.

Intymios kosmetikos vyrams kaina

Stimuliuojanti, erekciją stiprinanti ar ejakuliaciją nutolinanti kosmetika kainuoja nuo 12 €. Išleidus apie 15 €, galite įsigyti įvairios paskirties kosmetikos didesnio tūrio buteliukuose. Aukščiausios kokybės ir veiksmingiausia intymūs kremai, geliai ir serumai vyrams gali kainuoti nuo 20 €.

Intymi kosmetika vyrams Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Sustiprinkite tarpusavio ryšį ir suteikite Jai dar didesnį malonumą. Tai paprastos priemonės vyrams, kurios padeda išspręsti dideles intymaus gyvenimo problemas. Siūlome išbandyti aukštos kokybės priemones, pagamintas JAV iš System JO, Nyderlanduose gamintus Boners produktus.

Filtruoti
Kaina
-
Veikimas
 1. (1)
 2. (2)
 3. (21)
 4. (18)
 5. (2)
 6. (18)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (7)
 3. (5)
 4. (3)
 5. (7)
 6. (3)
 7. (11)
 8. (3)
 9. (3)
 10. (3)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis