Dorcel

Dorcel

32 prekės

Dorcel sekso žaislų linija sukurta bendradarbiaujant su vienu žymiausių pornografijos industrijos filmų kūrėjų Marc Dorcel, todėl šioje kolekcijoje rasite viską, ko reikia aukščiausios klasės malonumui pasiekti.

Ši kompanija iš ties myli moteris, todėl jų kolekcijoje gausu pačių įvairiausių vibratorių: klasikinių, G taško (kai kurie jų net šviečia tamsoje), spalvotų vibratorių kiškučių. Beje, Dorcel vibratoriai kiškučiai iš kitų išsiskiria įspūdinga galia, priverčiančia aimanuoti! O kur dar įspūdingieji, vibruojantys, vaginaliniai kamuoliukai, kurie suteikia ne tik didelį malonumą, bet ir neįtikėtinai didelę naudą Jūsų intymiajai sveikatai. Visi žaisliukai spalvingi, kokybiški ir pagaminti iš minkšto ir švelnaus silikono.

Pažadame, jog vyrams taip pat neteks nusivilti, nes Dorcel siūlo platų vyriškų sekso žaislų pasirinkimą. Stimuliuojančiomis tekstūromis papuošti masturbatoriai, suteiks Jums aistringus ir jaudinančius potyrius kiekvieną kartą, kai mėgausitės solo žaidimais. Ejakuliaciją atitolinti ir džiaugtis ilgiau trunkančia erekcija padės penio žiedai ir movos, o šių žaisliukų naudą ir teikiamą malonumą įvertins ir Jūsų antroji pusė.  

Sekso žaislai poroms iš Dorcel skirti pasiekti aukščiausią malonumo viršūnę, mėgaujantis romantiškomis ir intymiomis akimirkomis dviese. Kolekcijoje rasite dvigubų dildo, vibruojančių kiaušinėlių ir analinių kaiščių. Ryškios spalvos, grakštaus dizaino žaisliukai išlaisvins Jūsų fantaziją ir suteiks drąsos išbandyti anksčiau neatrastus sekso malonumus.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 8
 2. 5
 3. 1
 4. 2
 5. 4
 6. 6
 7. 2
 8. 5
 9. 2
 10. 2
 11. 8
Spalva
 1. 1
 2. 13
 3. 1
 4. 1
 5. 1
 6. 4
 7. 1
 8. 1
Prekės 3032

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis