Plunksnų botagėliai

26 prekės

Norėtumėte praleisti nepakartojamą naktį? Tuomet nenuvertinkite įžanginių meilės žaidimų! Kutenkite, erzinkite ir švelniai plekšnokite savo antrąją pusę su plunksnų botagėliu. Tai romantiško vakaro aksesuaras, kuris įkaitins miegamojo atmosferą. Plunksnų botagėliai skirti norintiems itin švelnių, bet kartu ir pikantiškų potyrių. Pradedant nuo antrosios pusės rankų, nugaros ir keliaujant link intymių kūno vietelių beveik neabejotinai įžiebsite aistros ugnį ir praleisite nepamirštamą vakarą. Plunksnų botagėlis – tai tobula karšto vakaro įžanga, žadanti laimingą pabaigą...

Plunksnų botagėlių kaina

Rinkitės elegantiškus ar žaismingus, ilgomis ar trumpomis rankenomis plunksnų botagėlius savo meilės žaidimams. Siūlome išmėginti įvairiausių spalvų plunksnų botagėlius, kurių kaina gali svyruoti nuo 8 € iki 30 €, priklausomai nuo gamintojo ir jo naudojamų medžiagų.

Plunksnų botagėliai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų parduotuvė gali pasiūlyti kiekvieno skoniui plunksnų botagėlį: žaismingi, klasikiniai, elegantiški, stilingi, įvairiausių spalvų ir dydžių... Rinkitės prabangius ir kokybiškus iš LELO, kuris siūlo išskirtinio dizaino produktus, gausybę variantų rasite ir EasyToys kolekcijoje. Neliksite abejingi išmėginę ir Obsessive botagėlius, kurie sukurti skiriant itin didelį dėmesį detalėms ir smulkmenoms.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 2
 2. 14
 3. 5
 4. 3
 5. 1
 6. 1
 7. 1
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 1
 4. 8
 5. 1
 6. 2
 7. 4
 8. 2
 9. 1
 10. 2
 11. 1
 12. 2
Daugiau
Prekės 2626

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis