Ploni prezervatyvai

20 prekių

Trokštantiems kuo intensyvesnių ir realistiškesnių pojūčių, ploni prezervatyvai leis pajusti jausmą, kuris prilygs seksui be jokių apsaugų. Šios rūšies prezervatyvai turi plonesnę sienelę už įprastus prezervatyvus, todėl stimuliacija yra kaip niekada tikroviška ir intensyvi. Pasirinkdami plonus prezervatyvus, galėsite mėgautis maksimaliu artumu. Šie, kaip ir kitų rūšių prezervatyvai, yra pagaminti iš natūralaus, aukštos kokybės latekso bei turi lengvai prie penio prisitaikančią cilindro formą, kuri užtikrins saugų naudojimą. Prigluskite vienas prie kito ir mėgaukitės artumu tarsi mylėtumėtės be jokios apsaugos.

Plonų prezervatyvų kaina

Aukštos kokybės, plonų prezervatyvų kaina priklauso nuo vienetų skaičiaus bei gamintojo. Nedidelės, kompaktiškos 3 vnt. ar 5 vnt. pakuotės kainuoja nuo 1.98 €. Jei pageidaujate didesnės, 12 vnt. ar 24 vnt. talpinančios prezervatyvų pakuotės, kaina prasideda atitinkamai nuo 8,98 € ir 11,98 €. Taip pat galite rinktis šiek tiek didesnes, 36 vnt. pakuotes, kurių kaina prasideda nuo 22,98 €.

Ploni prezervatyvai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Didelis plonų prezervatyvų asortimentas leis pasirinkti labiausiai Jūsų norus ir lūkesčius atitinkančias prekes, kurios yra puikus kokybės ir kainos garantas. Vertus dėmesio produktus Jums siūlo EXS Condoms,  Pasante, prekės ženklas Safe bei aukštos kokybės vokiečių prekės ženklas Secura. Aukštos kokybės prekės ženklai kuria apsisaugojimo priemones skirtingoms poroms.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kiekis, vnt.
 1. 2
 2. 7
 3. 7
 4. 6
 5. 2
Kaina
Gamintojas
 1. 2
 2. 10
 3. 2
 4. 1
 5. 2
 6. 3
Prekės 2020

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis