Dideli prezervatyvai

21 prekė

Per mažas ar per siauras prezervatyvas tikrai gali erzinti ir blaškyti meilės žaidimų metu. Taip gali nutikti, jei Jūsų pasididžiavimas yra didesnis nei standartinis, todėl turėtumėte rinktis specialiai didesniems peniams skirtus prezervatyvus, kurių skersmuo nuo 6 cm ir daugiau. Pasirinkę tinkamą prezervatyvo dydį, galėsite be jokių trukdžių ar diskomforto jausmo mėgautis net ir audringiausiu seksu.

Didelių prezervatyvų kaina

Didesniems nei vidutinis peniams galime pasiūlyti įvairių prezervatyvų nuo 5,98 € iki 35,98 €. Kaina priklauso nuo pasirinkto gamintojo ir prezervatyvų kiekio dėžutėje. Galite įsigyti nuo 3 iki 24 vienetų pakuotes.

Dideli prezervatyvai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Nestandartinio dydžio, didesniems nei vidutinis peniams galime pasiūlyti įvairių gamintojų prezervatyvus. Siūlome išbandyti tvirtus ir plonus, pagamintus iš natūralaus latekso LELO prezervatyvus, taip pat visiems labai gerai žinomus ir patikimus Mister Size prezervatyvus. Taip pat neliksite nusivylę įsigydami ir Vokietijos gamintojo Secura prezervatyvų, nes jie pasižymi aukšto lygio apsauga ir patikimumu. Neužmirškite ir aukštos kokybės prezervatyvų iš EXS Condoms.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kiekis, vnt.
 1. 6
 2. 13
 3. 8
 4. 3
 5. 1
Kaina
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 3
 4. 2
 5. 4
 6. 4
 7. 1
 8. 2
 9. 3
Prekės 2121

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis