System JO

System JO

63 prekės

System JO – tai aukščiausios kokybės, mediciniškai patvirtintos sudėties, intymios kosmetikos gamintojas. Visi System JO produktai sukurti atsižvelgiant į Jūsų asmeninius intymaus gyvenimo poreikius, todėl kolekcijoje rasite specialiai moterims, vyrams, analiniam bei oraliniam seksui skirtų produktų, kurie dovanos Jums malonumą be jokio diskomforto.

Specialiai moterims skirti System JO produktai, sukurti siekiant puoselėti jautrią ir švelnią moters odą bei intymiąsias vieteles. Kompanija siūlo ir itin didelį vandens ir silikono pagrindo lubrikantų pasirinkimą. Dauguma System JO lubrikantų yra pagaminti iš natūralių produktų, todėl tinka net jautriausią odą turintiems žmonėms, taip pat siūlo ir vienintelį ekologišką lubrikantą, turintį 100 proc. USDA sertifikatą.

Oraliniam seksui skirti lubrikantai, papildyti natūralios kilmės kvapais ir skoniais, todėl yra itin patrauklūs ir kviečiantys išmėginti ir mėgautis. Švieži, sultingi obuoliai, saldus arbūzas, ar šaldanti mėta – tai tik keletas skonių, kuriais galėsite mėgautis... Analiniam malonumui sukurti produktai pasižymi švelnia it šilkas tekstūra, yra nelipnūs, tačiau ilgai išlieka ir leidžia džiaugtis svaiginančiais pojūčiais.

Ši kompanija taip pat gamina vienus geriausių pasaulyje feromonų, skirtų patraukti tiek dailiosios lyties atstovių, tiek džentelmenų dėmesį. Pikantiška, tačiau System JO sukūrė ir tos pačios lyties atstovų dėmesį patraukti padedančius feromonus.

Dėl itin didelės pasirinkimo įvairovės ir ilgai išliekančio poveikio System JO produktai yra vieni populiariausių visame pasaulyje.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 53
 2. 8
 3. 4
 4. 11
 5. 2
 6. 2
 7. 1
 8. 1
 9. 9
Veikimas
 1. 1
 2. 1
 3. 6
Prekės 3063

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis