Prekės skutimuisi

9 prekės

Skutimasis dar niekada nebuvo toks malonus – rinkitės įvairių kvapų skutimosi kremus, kurie drėkins ir ramins Jūsų odą. Taip pat siūlome specialiai vyrams ir moterims sukurtas skutimosi priemones. Intymiajai zonai skirti epiliatoriai dažnai turi kelis antgalius, todėl galėsite ne tik lengvai pašalinti plaukelius intymiosiose zonose, bet ir lengvai formuoti intymiosios vietos šukuosenas.

Skutimosi prekių kaina

Mes siūlome išsirinkti skutimosi kremą ar gelį nuo 10,98 €. Už tokią kainą įsigysite mėgstamo kvapo geros kokybės priemonę didelėje pakuotėje, kurios tikrai užteks ilgam. Už 15-19 € galite įsigyti skutimosi kremą su feromonais, taigi jis ne tik drėkins odą ir palengvins skutimąsi, bet ir pritrauks priešingos lyties atstovų (-ių) dėmesį. Skutimosi mašinėlės, skirtos intymiajai depiliacijai, priklausomai nuo gamintojo, gali kainuoti nuo 10 iki 40 €.

Skutimosi prekės Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mes galime pasiūlyti įvairių gamintojų skutimosi gelius ir kremus, o Jums tereikia išsirinkti mėgstamiausią aromatą. Aukštos kokybės produktai, pagaminti JAV iš System JO, Sensuva gaminiai – platus asortimentas, atitinkantis kiekvieno poreikius ir skonį. Skutimosi mašinėles specialiai vyrams ir moterims pagamino kompanija Swan.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 1
  2. 1
  3. 1
  4. 2
  5. 2
  6. 2
Prekės 99

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis