Didelės talpos lubrikantai

37 prekės

Jei lubrikantas yra neatsiejama Jūsų seksualinio gyvenimo dalis, naudojate jį dažnai, jis reikalingas naudojantis sekso žaislais, turbūt susiduriate su nepatogumu, kai buteliukas ištuštėja labai greitai. Daugelis gamintojų rūpinasi lojaliais pirkėjais ir siūlo populiariausius lubrikantus didelėse pakuotėse. Įsigijus lubrikantą didelėje pakuotėje jo ne tik užteks ilgesniam laikui, bet ir sutaupysite pinigų.

Lubrikantų ekonomiškose pakuotėse kaina

Gamintojai populiariausius savo lubrikantus siūlo įsigyti 500 ml ar 1 litro pakuotėse. Vandens pagrindo, analiniam seksui skirti lubrikantai ir kremai, taip pat ir silikono pagrindo lubrikantai didesnėse pakuotėse leidžia sutaupyti. Pigiausias vandens pagrindo lubrikantas 500 ml pakuotėje kainuoja apie 17 €, analinio sekso lubrikantai kainuoja nuo 20 €.

Didelės talpos lubrikantai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jūsų patogumui mūsų parduotuvėje rasite populiariausių gamintojų, tokių kaip EasyGlide , Just Glide ir Cobeco Pharma lubrikantus. Mūsų asortimente rasite tik aukštos kokybės lubrikantus didelės talpos pakuotėse, pagamintus Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir JAV leis savo mėgstamu lubrikantu mėgautis ilgai.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Tūris, ml
 1. 27
 2. 36
Gamintojas
 1. 3
 2. 6
 3. 6
 4. 6
 5. 1
 6. 1
 7. 3
 8. 1
 9. 6
 10. 2
 11. 1
 12. 1
Daugiau
Prekės 3037

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis