Kategorijos
Informacija pirkėjui

Klasikiniai strap-on

Klasikiniai, strap-on seksui skirti sekso žaislai su dirželiais yra skirti moterims, kurios nori pamaloninti antrąsias puses ypatingu dėmesiu ir padovanoti nepamirštamus pojūčius. Padengti venų raštu, tikroviški, arba įvairių spalvų ir ilgių strap-on dildo su dirželiais padovanos jaudinančius įsiskverbimus intymių žaidimų metu. Klasikiniai strap-on paįvairins meilės žaidimus, o reguliuojamo ilgio dirželiai prisitaikys prie individualių išmatavimų, todėl bus patogūs naudoti.

Klasikinių strap-on kaina

Iš tikroviškų medžiagų pagamintas dildo pritvirtintas ant klasikino strap-on dirželių kainuoja nuo 39,98 €. Įvairių stimuliuojančių formų klasikiniai strap-on dildo kainuoja nuo 42,98 €. Itin tikroviškas, realistiškos išvaizdos klasikinis strap-on su dirželiais kainuoja 69,98 €.

Klasikiniai strap-on Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų klasikinių strap-on asortimentą, kuris patenkins individualius poreikius. Geriausius savo produktus Jums siūlo tokie prekės ženklai kaip Ouch!, taip pat Fetish Fantasy. Išmėginkite aukščiausios kokybės King COCK klasikinius strap-on.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (6)
 2. (2)
 3. (1)
 4. (6)
Skersmuo, cm
 1. (3)
 2. (9)
 3. (6)
Gamintojas
 1. (5)
 2. (2)
 3. (5)
 4. (1)
 5. (1)
 6. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis