Klasikiniai strap-on

21 prekė

Klasikiniai, strap-on seksui skirti sekso žaislai su dirželiais yra skirti moterims, kurios nori pamaloninti antrąsias puses ypatingu dėmesiu ir padovanoti nepamirštamus pojūčius. Padengti venų raštu, tikroviški, arba įvairių spalvų ir ilgių strap-on dildo su dirželiais padovanos jaudinančius įsiskverbimus intymių žaidimų metu. Klasikiniai strap-on paįvairins meilės žaidimus, o reguliuojamo ilgio dirželiai prisitaikys prie individualių išmatavimų, todėl bus patogūs naudoti.

Klasikinių strap-on kaina

Iš tikroviškų medžiagų pagamintas dildo pritvirtintas ant klasikino strap-on dirželių kainuoja nuo 39,98 €. Įvairių stimuliuojančių formų klasikiniai strap-on dildo kainuoja nuo 42,98 €. Itin tikroviškas, realistiškos išvaizdos klasikinis strap-on su dirželiais kainuoja 69,98 €.

Klasikiniai strap-on Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų klasikinių strap-on asortimentą, kuris patenkins individualius poreikius. Geriausius savo produktus Jums siūlo tokie prekės ženklai kaip Ouch!, taip pat Fetish Fantasy. Išmėginkite aukščiausios kokybės King COCK klasikinius strap-on.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 10
 2. 3
 3. 2
 4. 2
 5. 3
 6. 1
Skersmuo, cm
 1. 3
 2. 7
 3. 12
Gamintojas
 1. 1
 2. 5
 3. 14
 4. 1
Prekės 2121

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis