Kategorijos
Informacija pirkėjui

Klasikiniai strap-on

Klasikiniai, strap-on seksui skirti sekso žaislai su dirželiais yra skirti moterims, kurios nori pamaloninti antrąsias puses ypatingu dėmesiu ir padovanoti nepamirštamus pojūčius. Padengti venų raštu, tikroviški, arba įvairių spalvų ir ilgių strap-on dildo su dirželiais padovanos jaudinančius įsiskverbimus intymių žaidimų metu. Klasikiniai strap-on paįvairins meilės žaidimus, o reguliuojamo ilgio dirželiai prisitaikys prie individualių išmatavimų, todėl bus patogūs naudoti.

Klasikinių strap-on kaina

Iš tikroviškų medžiagų pagamintas dildo pritvirtintas ant klasikino strap-on dirželių kainuoja nuo 39,98 €. Įvairių stimuliuojančių formų klasikiniai strap-on dildo kainuoja nuo 42,98 €. Itin tikroviškas, realistiškos išvaizdos klasikinis strap-on su dirželiais kainuoja 69,98 €.

Klasikiniai strap-on Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje rasite platų klasikinių strap-on asortimentą, kuris patenkins individualius poreikius. Geriausius savo produktus Jums siūlo tokie prekės ženklai kaip Ouch!, taip pat Fetish Fantasy. Išmėginkite aukščiausios kokybės King COCK klasikinius strap-on.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
  1. (5)
  2. (2)
  3. (2)
Skersmuo, cm
  1. (3)
  2. (5)
  3. (2)
Gamintojas
  1. (5)
  2. (3)
  3. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis