Vardiniai masturbatoriai

50 prekių

Vardinių masturbatorių kokybę užtikrina tokie žymūs gamintojai kaip Fleshlight ir Doc Johnson. Šių gamintojų vardiniai masturbatoriai yra išskirtiniai ir unikalūs tuo, jog jų movos vidus yra padarytas pagal tikras, žymių filmų suaugusiems žvaigždžių vaginas. Masturbatoriai idealiai atkartoja aktorių vaginalines sieneles, todėl kiekvienos movos viduje gausu iškilių ruoželių, taškelių, gumbelių. Kiekvienas masturbatorius yra unikalus ir skiriasi savo tekstūra, todėl patenkins net išrankiausiųjų poreikius.

Vardinių masturbatorių kaina

Vardiniai masturbatoriai kainuoja nuo 27,98 €. Jų kaina priklauso nuo masturbatoriaus movos medžiagos. Fleshlight masturbatoriai kainuoja kiek brangiau – jų kaina prasideda nuo 75,98 €, kadangi jų movos yra pagamintos iš itin tikroviškos, Superskin medžiagos. Kiekvienas iš jų turi filmų suaugusiems aktorių parašus.

Vardiniai masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus tikroviškų masturbatorių asortimentas leis pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir fantazijas atitinkančius masturbatorius. Unikalių masturbatorių gamintojai – Fleshlight, Friend with Benefits ir Doc Johnson – užtikrins, jog erotiškiausias fantazijas šie sekso žaislai padės išpildyti kiekvienam.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 14
  2. 31
  3. 4
  4. 1
Prekės 3050

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis