Oraliniai masturbatoriai

39 prekės

Oraliniai masturbatoriai yra tikroviški ne tik savo išore, kuri imituoja burną, tačiau jų viduje taip pat yra iškiliais gumbeliais, taškeliais ir kitokia stimuliuojančia tekstūra padengta mova. Jei svajojate apie oralinį seksą, kurį padovanotų putlios, minkštos, švelnios lūpos, tai lengvai galite išpildyti su oraliniais masturbatoriais. Šie sekso žaislai yra kompaktiški ir lengvai telpantys delnuose, todėl galėsite užtikrintai mėgautis malonumais solo arba poros žaidimų metu.

Oralinių masturbatorių kaina

Oralinių masturbatorių kaina priklauso nuo to, kokių papildomų funkcijų jie turi. Kompaktiški, nedideli, iš silikono pagaminti oraliniai masturbatoriai kainuoja nuo 14,98 €. Diskretiškuose dėkluose ir iš tikroviškos medžiagos pagaminti, vibruojantys masturbatoriai kainuoja nuo 22,98 €.

Oraliniai masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus oralinių masturbatorių asortimentas leis pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir fantazijas atitinkančius masturbatorius. Masturbatorių gamintojai – FPPR., Blush, Pipedream Extreme ir kiti – padovanos begalę nepamirštamų emocijų.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 11
 4. 1
 5. 1
 6. 2
 7. 2
 8. 3
 9. 2
 10. 1
 11. 1
 12. 2
 13. 6
 14. 3
 15. 1
 16. 1
Daugiau
Prekės 3039

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis