Nuru masažas

7 prekės

Trokštantiems mėgautis pačiu erotiškiausiu visų laiku masažu, kilusiu iš Japonijos ir išlikusiu iki mūsų laikų, siūlome išbandyti Nuru masažą. Šis masažas gali tapti labiausiai kaitinančia preliudija arba įsimintiniausiu sekso seansu. Nuru masažo gelis gaminamas iš gėlavandenės Nori jūržolės ir natūralių ekstraktų. Bespalvis ir bekvapis gelis nuo kitų masažo aliejų ir kremų išsiskiria savo tąsia ir slidžia konsistencija.

Prekių Nuru masažui kainos

Nuru gelis yra ta naujiena, kuri gali pakeisti Jūsų intymųjį gyvenimą. Vienam Nuru masažo seansui skirta 120 ml koncentruoto Nuru gelio talpa kainuoja apie 25 €, tačiau ekonomiškesnė, pakuotė, kurios užteks 2 kartams, kainuoja apie 30 €. Didžiosios, 1 l pakuotės yra ženkliai brangesnės, tačiau įsigiję vieną tokių, erotiniu Nuru masažu galėsite mėgautis tikrai ne kartą ir ne du.

Prekės Nuru masažui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Nuru masažo metu du kūnai tarsi tampa vienu – ypatingai slidaus gelio pagalba slysta vienas kitu, pinasi tarpusavyje, kaitindami, jaudindami ir vesdami iš proto... Populiariausias ir žinomiausias pasaulyje prekes Nuru masažui gamina kompanija Nuru. Galite rinktis ir rinkinį iš Shunga, kuriame rasite viską, ko reikia šiam jausmingam ritualui, arba gelį iš Mixgliss.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Tūris, ml
  1. 1
  2. 1
  3. 6
Gamintojas
  1. 2
  2. 1
  3. 2
  4. 2
Prekės 77

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis