Penio žiedai su kaiščiu

19 prekių

Patirkite itin aštrių pojūčių miegamajame! Pikantiškumo į Jūsų intymųjį gyvenimą įneš penio žiedai su analiniu kaiščiu. Taip ne tik suteiksite ilgiau trunkančio malonumo savo antrajai pusei, bet ir Jūs pajusite dvigubą pasitenkinimą. Šie sekso žaisliukai atlieka įprastas penio žiedo funkcijas (atitolina ejakuliaciją, sustiprina erekciją) ir analinio kaiščio funkcijas (stimuliuoja Jūsų užpakaliuką, masažuoja prostatą). Penio žiedai su kaiščiu tinka tiek pradedantiesiems analinio sekso mėgėjams, tiek ir pažengusiems.

Penio žiedų su kaiščiu kaina

Galime pasiūlyti klasikinių penio žiedų su kaiščiu, vibruojančių, masažuojančių prostatą, su papildoma stimuliacija tarpvietei. Nuo penio žiedo su kaiščiu rūšies, medžiagų, iš kurių jie pagaminti ir nuo gamintojo priklauso šių sekso žaislų kaina. Klasikinį penio žiedą su kaiščiu galite įsigyti nuo 17 €, jei norite vibruojančio, tuomet jis Jums kainuos šiek tiek virš 30 €. Na, o sumokėję 78 € galėsite įsigyti vibruojantį, įkraunamą penio žiedą su kaiščiu.

Penio žiedai su kaiščiu Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Platų asortimentą rasite itin aukštos kokybės sekso prekėmis garsėjančiame Hueman. Pradedantieji ir pažengusieji ras ką išsirinkti iš specialiai analiniams žaidimams sukurtoje kolekcijoje iš Afterdark. Elitinę, išskirtinę penio žiedų liniją siūlo ir aukščiausia kokybe pasižymintys Rocks Off.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Spalva
 1. 15
 2. 2
 3. 1
 4. 1
Medžiaga
 1. 17
Gamintojas
 1. 1
 2. 1
 3. 5
 4. 1
 5. 1
 6. 1
 7. 2
 8. 2
 9. 1
 10. 2
 11. 2
Daugiau
Prekės 1919

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis