Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vaginaliniai masturbatoriai

Vaginaliniai masturbatoriai yra tikroviški ne tik savo išore, kuri puikiai atkartoja vaginos išvaizdą – jų viduje taip pat yra iškiliais gumbeliais, taškeliais ir kitokia stimuliuojančia tekstūra padengta mova. Jei svajojate apie putlią, minkštą, švelnią vaginą, tai lengvai galite išpildyti su vaginaliniais masturbatoriais. Šie sekso žaislai yra kompaktiški ir lengvai telpantys delnuose, todėl galėsite užtikrintai mėgautis malonumais solo arba poros žaidimų metu.

Vaginalinių masturbatorių kaina

Vaginalinių masturbatorių kaina priklauso nuo to, iš ko jie pagaminti. Kompaktiški, nedideli, iš silikono pagaminti vaginaliniai masturbatoriai kainuoja nuo 19,98 €. Diskretiškuose dėkluose ir iš tikroviškos medžiagos pagaminti, pagal filmų suaugusiems žvaigždžių vaginas sukonstruoti masturbatoriai kainuoja nuo 32.98€.

Vaginaliniai masturbatoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Romantika.lt elektroninės parduotuvės platus vaginalinių masturbatorių asortimentas leis pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir fantazijas atitinkančius masturbatorius. Unikalių masturbatorių gamintojai – Doc Johnson, Shots Toys, Topco ir kiti – padovanos begalę nepamirštamų emocijų.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
 1. (5)
 2. (3)
 3. (4)
 4. (17)
 5. (5)
 6. (28)
 7. (3)
 8. (5)
 9. (4)
 10. (7)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis