Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibratoriai kiškučiai

Vibratorius kiškutis – tai dvi atšakas, turintis žaisliukas, kurio viena atšaka nukreipiama į vaginą, o kita, trumpesnė, lieka išorėje ir stimuliuoja klitorį. Taip moteriai yra suteikiamas dvigubas vibracijos malonumas. Gana dažnai trumpesniajai atšakai yra pasirenkama kiškučio forma, tačiau tai gali būti drugelis, delfinas ar net gėlės žiedas. Jūsų patogumui gamintojai siūlo rinktis įkraunamus arba su elementais, dalinai arba visiškai atsparius vandeniui, lengvai valdomus, su papildomomis funkcijomis ar stimuliuojančiais rutuliukais viduje, vibratorius kiškučius.

Vibratorių kiškučių kaina

Nuo vibracijos programų spektro, funkcijų ir privalumų, gamintojo, naudojamų medžiagų priklauso ir vibratoriaus kaina. Nedidelį kiškutį, veikiantį su elementais galite įsigyti nuo 24,98 €, o investavus 35-45 €, Jūs galėsite rinktis iš silikoninių, su elementais veikiančių vibratorių, su rutuliukais ar be jų, turinčių 5-7 vibracijos programas. Jei pageidaujate silikoninio, įkraunamo vibratoriaus, turinčio daug vibracijos programų ir papildomų funkcijų, jų kainos prasideda nuo 50 €. Plati spalvų, dydžių, kainų ir galimybių įvairovė leis kiekvienai išsirinkti labiausiai patinkantį vibratorių kiškutį.

Vibratoriai kiškučiai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Didžiausią grakščių, elegantiškų ir ryškiaspalvių kiškučių kolekciją siūlo Happy Rabbit. Moteriška elegancija dvelkiantys LELO ir Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcija pakerės subtilumu ir savo galimybėmis. Slapta svajojantiems apie itin galingą kiškutį reikėtų pasižvalgyti tarp kompanijos ToyJoy gaminių. Klasikos gerbėjas kviečiame dėmesį atkreipti į B Swish ar Mae B vibratorius. Na, o labiausiai išdykę ir dar stipresnių potyrių trokštantys, turėtų atkreipti dėmesį į SVAKOM šylantį kiškutį, CalExotics vibratorius su rutuliukais, ar kompanijos EasyToys malonumo kiškučius.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (2)
 2. (21)
 3. (1)
 4. (31)
 5. (20)
 6. (8)
 7. (3)
 8. (1)
 9. (2)
Ilgis, cm
 1. (8)
 2. (29)
 3. (65)
 4. (16)
Skersmuo, cm
 1. (18)
 2. (81)
 3. (21)
Gamintojas
 1. (9)
 2. (4)
 3. (8)
 4. (9)
 5. (4)
 6. (5)
 7. (11)
 8. (7)
 9. (15)
 10. (8)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis