Kategorijos
Informacija pirkėjui

Prezervatyvai

Pati populiariausia pasaulyje kontraceptinė priemonė, apsauganti ne tik nuo nėštumo, bet ir nuo lytiniu keliu plintančių ligų – prezervatyvai. Tai iš tiesų puiki priemonė, išsiskirianti didžiule įvairove, todėl mėgstamiausius sau išsirinks tiek Ji, tiek Jis. Galite rinktis įprastinio storio (0,07-0,09 mm), itin plonus, kurie leis mėgautis dar jausmingesniais meilės žaidimais (0,05-0,06mm) arba storesnius (1 mm ir daugiau), skirtus analiniam seksui.

Oralinio sekso mėgėjams ar norintiems paskaninti įprastinius meilės žaidimus, siūlome plačią skonių ir kvapų paletę: šokolado, Bubble gum, braškių ar vaisių kokteilių prezervatyvus, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir leidžia mėgautis pasirinktu skoniu lytinio akto metu.  

Trokštantiems didesnės stimuliacijos sukurti nelygios, grublėtos formos prezervatyvai, kurie jaudinančiai stimuliuoja. Itin besirūpinantiems saugumu – storesni, specialiu, spermicidiniu tepalu sutepti prezervatyvai.

Iš tiesų, šis maža ir nebrangi kontraceptinė priemonė gali ne tik atlikti savo, apsauginę funkciją bet ir džiuginti kitomis, papildomomis funkcijomis: tekstūra, spalva, ar kvapu. Mėgaukitės meile saugiai ir itin maloniai...

Prezervatyvai parduodami vienetais, pakuotėse ir rinkiniuose, todėl rinkitės, mėginkite ir išsirinkite savo mėgstamiausius.

Prezervatyvai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų parduotuvėje rasite iš tiesų įspūdingą prezervatyvų pasirinkimą, kurie parduodami vienetais, pakuotėse bei rinkiniuose. Jeigu nežinote, ką rinktis, rekomenduojame pirkti rinkinį – išmėginsite įvairius ir tikrai išsirinksite, kas Jums patinka. Rekomenduojame atkreipti į Vokietijoje pagamintus, itin aukštos kokybės Ritex bei Sico gaminius, išdykusius moreAmore , itin saugius bei XL dydžio Safe bei moteriškus prezervatyvus Femidom .
Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (1)
 2. (5)
 3. (7)
 4. (1)
 5. (2)
 6. (3)
 7. (3)
 8. (1)
 9. (60)
 10. (1)
Storis, mm
 1. (13)
 2. (57)
 3. (46)
Aromatas
 1. (62)
 2. (6)
 3. (3)
 4. (2)
 5. (1)
 6. (3)
 7. (2)
Gamintojas
 1. (3)
 2. (6)
 3. (12)
 4. (3)
 5. (4)
 6. (4)
 7. (8)
 8. (9)
 9. (6)
 10. (9)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis