My.Size Mix 64, 10 vnt. Prezervatyvų rinkinys

My.Size Mix 64, 10 vnt. Prezervatyvų rinkinys
15,98 €

Išparduota

„My.Size“ – tai revoliucinė, unikali, aukštos kokybės prezervatyvų linija, kuri atsakys į lemtingą klausimą: „Kokio dydžio prezervatyvo man reikia?“. Išsimatuokite, sužinokite savo tikslų penio dydį ir išbandykite net 4 rūšių prezervatyvus iš „My.Size“ asortimento! „Mix 64“ rinkinyje rasite klasikinius, spalvotus, stimuliuojančius ir aromatizuotus prezervatyvus.

Pagrindinės savybės

 • Sukurti individualiam penio dydžiui
 • Išskirtinė dydžių lentelė
 • Galimybė išsimatuoti patiems
 • Tinkami veganams

Išsami informacija

Vokiečių prekės ženklas „My.Size“ teigia, jog daugelis vyrų nežino, kokio dydžio yra jų penis. Vis dėlto, norint patirti maksimalų malonumą, tai įmanoma tik tada, kuomet prezervatyvas idealiai atitinka individualius išmatavimus. Prekės ženklo linija pristato apsisaugojimo priemones, kurios yra sukurtos būtent Jūsų peniui.

Iš natūralaus latekso pagaminti, aukštos kokybės prezervatyvai „Mix 64“, dėka tikslių išmatavimų, padės išvengti tokių nemalonių problemų, kaip nuslydimas, plyšimas bei menkai juntama stimuliacija. Prezervatyvai yra tinkami veganams. Patogi 10 vnt. pakuotė.

Rinkinį sudaro:

 • 4 vnt. klasikinių prezervatyvų;
 • 2 vnt. spalvotų prezervatyvų;
 • 2 vnt. prezervatyvų su stimuliuojančiu paviršiumi;
 • 2 vnt. aromatizuotų prezervatyvų.

Nežinote, kuris „My.Size“ prezervatyvas Jums tiktų? Išskirtinė prekės ženklo dydžių lentelė padės išsirinkti individualiai Jūsų peniui sukurtus prezervatyvus. Išsimatuoti penio dydį galite dviem būdais:

Su unikaliu „My.Size“ penio dydžių gidu;

Su išmaniąja „My.Size“ programėle.

Dydžių gido dešinėje pusėje rasite matavimo juostelę – atsispausdinkite gidą ir iškirpkite juostelę pagal punktyrais pažymėtas linijas. Viršutinėje matavimo juostelės dalyje yra nurodyti „My.Size“ dydžiai – nuo mažiausio iki didžiausio – o apatinėje dalyje rasite punktyrais pažymėtą liniją, kuri žymi matavimo ribą. Jums tereikia apjuosti penį matavimo juostele, sulyginti punktyrinę liniją su juostelėje pažymėtais dydžiais ir sužinosite, kuris „My.Size“ linijos prezervatyvas yra skirtas Jums.

Norėdami išmatuoti pasididžiavimą programėle, Jums tereikia paspausti programėlės nuorodą savo išmaniajame telefone. Apverskite ekraną horizontalia padėtimi ir pridėkite sustandėjusį penį prie dydžių lentelės.

Produkto specifikacija

 • Kiekis pakuotėje: 10 vnt.
 • Skirta: vyrams
 • Pagaminta iš: latekso
 • Skersmuo: 6,4 cm
 • Nominalus plotis: 6,4 cm
 • Kilmės šalis: Vokietija
 • Gamintojas: R&S consumer goods GmbH

Prezervatyvų dydžių lentelė

Nominalus plotis – prezervatyvų gamintojų naudojamas dydis klasifikuoti prezervatyvus pagal skersmenį ir apimtį. Tai yra ant plokštumos paguldyto ir ištiesto prezervatyvo plotis. Jūsų patogumui pateikiame prezervatyvų dydžių lentelę.

Dydis Nominalus plotis Penio skersmuo Penio apimtis
Mažesnis 4.7 cm 3.0 cm 9.4 cm
4.8 cm 3.1 cm 9.6 cm
4.9 cm 3.1 cm 9.8 cm
5.0 cm 3.2 cm 10.0 cm
5.1 cm 3.2 cm 10.2 cm
Vidutinis 5.2 cm 3.3 cm 10.4 cm
5.3 cm 3.4 cm 10.6 cm
5.4 cm 3.4 cm 10.8 cm
5.5 cm 3.5 cm 11.0 cm
5.6 cm 3.6 cm 11.2 cm
5.7 cm 3.6 cm 11.4 cm
Didesnis 5.8 cm 3.7 cm 11.6 cm
5.9 cm 3.8 cm 11.8 cm
6.0 cm 3.8 cm 12.0 cm
6.1 cm 3.9 cm 12.2 cm
6.2 cm 3.9 cm 12.4 cm
Didelis 6.3 cm 4.0 cm 12.6 cm
6.4 cm 4.1 cm 12.8 cm
6.5 cm 4.1 cm 13.0 cm
6.6 cm 4.2 cm 13.2 cm
6.7 cm 4.3 cm 13.4 cm
6.8 cm 4.3 cm 13.6 cm
6.9 cm 4.4 cm 13.8 cm

Pateikti penio matmenys erekcijos metu. Prezervatyvai yra elastingi, todėl galite naudoti mažesnį prezervatyvą nei nurodyta dydžių lentelėje. Nenaudokite per didelio prezervatyvo, nes padidėja rizika jam nuslysti lytinio akto metu.

Naudojimo instrukcija

Prezervatyvus laikykite kambario temperatūroje, sausoje ir tamsioje vietoje. Venkite laikyti vietose, kur prezervatyvai gali patirti mechaninį poveikį ir būti pažeisti, pavyzdžiui, kelnių galinėje kišenėje ar piniginėje. Nenaudokite prezervatyvų pasibaigus galiojimo laikui.

1. Patikrinę, ar prezervatyvo pakuotė nėra pažeista, atsargiai abiem rankomis atplėškite įpakavimą ir ištraukite prezervatyvą.
Žingsnis nr. 1
2. Įsitikinkite, ar prezervatyvą dedate tinkamai – ritinėlis turi būti išorėje. Prezervatyvas turi lengvai išsivynioti, o jo galvutė žiūrėti į viršų.
Žingsnis nr. 2
3. Viena ranka užspauskite prezervatyvo rezervuarą, kad jame neliktų oro – tai sumažins prezervatyvo plyšimo tikimybę ejakuliacijos metu.
Žingsnis nr. 3
4. Laikydami rezervuarą, kita ranka vyniokite prezervatyvą žemyn per visą erekcijoje esančio penio ilgį, kol juo padengsite visą penį.
Žingsnis nr. 4
Po ejakuliacijos, ištraukdami penį, prezervatyvą prilaikykite ranka, kad jis nenuslystų. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Prezervatyvų negalima mesti į unitazą. Prezervatyvą galima naudoti tik vieną kartą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (1)

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą
geras produktas
Man patiko, ypač, kad skirtingi. Mano nuomone, šis produktas yra labai geras.
SR

Daugiau prezervatyvų rinkinių

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis