My.Size Pro 49, 3 vnt. Prezervatyvai

-17%
My.Size Pro 49, 3 vnt. Prezervatyvai

Pastovi kaina: 5,98 €

Special Price 4,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2023-08-26 iki 2023-09-09

Paruošta siuntimui

arba užsakykite telefonu  8 700 41000 I-V 9-18 val.
Greitas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės buteliukas ar kita talpa privalo būti neatidaryti, apsauginė plėvelė arba saugos lipdukai nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Pagaminta Vokietijoje

„My.Size“ – tai revoliucinė, unikali, aukštos kokybės prezervatyvų linija, kuri atsakys į lemtingą klausimą: „Kokio dydžio prezervatyvo man reikia?“. Išsimatuokite, sužinokite savo tikslų penio dydį ir mėgaukitės specialiai Jūsų pasididžiavimui sukurta apsisaugojimo priemone iš „My.Size“ asortimento! „Pro 49“ prezervatyvai yra pagaminti iš „VYTEX“ latekso baltymų, todėl prezervatyvuose praktiškai nėra alergiją sukeliančių baltymų ir priemaišų. Tinka veganams.

Pagrindinės savybės

 • VYTEX lateksas
 • Nesukelia alergijos
 • Sukurti individualiam penio dydžiui
 • Išskirtinė dydžių lentelė
 • Galimybė išsimatuoti patiems
 • Tinkami veganams

Išsami informacija

Vokiečių prekės ženklas „My.Size“ teigia, jog daugelis vyrų nežino, kokio dydžio yra jų penis. Vis dėlto, norint patirti maksimalų malonumą, tai įmanoma tik tada, kuomet prezervatyvas idealiai atitinka individualius išmatavimus. Prekės ženklo linija pristato apsisaugojimo priemones, kurios yra sukurtos būtent Jūsų peniui.

Aukštos kokybės prezervatyvai „Pro 49“ pagaminti iš ypač gryno „VYTEX“ latekso baltymų, todėl prezervatyvuose praktiškai nėra alergiją sukeliančių baltymų ir priemaišų. Naudojant „VYTEX“ lateksą, stipriai sumažėja įprastas prezervatyvų kvapas.

Prezervatyvų sienelių storis yra nuo 0,05 iki 0,06 mm, ypač plonas, todėl yra itin jautrus. Prezervatyvai yra tinkami veganams. Patogi 3 vnt. pakuotė.

Nežinote, kuris „My.Size“ prezervatyvas Jums tiktų? Išskirtinė prekės ženklo dydžių lentelė padės išsirinkti individualiai Jūsų peniui sukurtus prezervatyvus. Išsimatuoti penio dydį galite dviem būdais:

Su unikaliu „My.Size“ penio dydžių gidu;

Su išmaniąja „My.Size“ programėle.

Dydžių gido dešinėje pusėje rasite matavimo juostelę – atsispausdinkite gidą ir iškirpkite juostelę pagal punktyrais pažymėtas linijas. Viršutinėje matavimo juostelės dalyje yra nurodyti „My.Size“ dydžiai – nuo mažiausio iki didžiausio – o apatinėje dalyje rasite punktyrais pažymėtą liniją, kuri žymi matavimo ribą. Jums tereikia apjuosti penį matavimo juostele, sulyginti punktyrinę liniją su juostelėje pažymėtais dydžiais ir sužinosite, kuris „My.Size“ linijos prezervatyvas yra skirtas Jums.

Norėdami išmatuoti pasididžiavimą programėle, Jums tereikia paspausti programėlės nuorodą savo išmaniajame telefone. Apverskite ekraną horizontalia padėtimi ir pridėkite sustandėjusį penį prie dydžių lentelės.

Produkto specifikacija

 • Kiekis pakuotėje: 3 vnt.
 • Pagaminta iš: VYTEX latekso
 • Ilgis: 16,5 cm
 • Skersmuo: 4,9 cm
 • Nominalus plotis: 4,9 cm
 • Kilmės šalis: Vokietija
 • Gamintojas: R&S consumer goods GmbH

Prezervatyvų dydžių lentelė

Nominalus plotis – prezervatyvų gamintojų naudojamas dydis klasifikuoti prezervatyvus pagal skersmenį ir apimtį. Tai yra ant plokštumos paguldyto ir ištiesto prezervatyvo plotis. Jūsų patogumui pateikiame prezervatyvų dydžių lentelę.

Dydis Nominalus plotis Penio skersmuo Penio apimtis
Mažesnis 4.7 cm 3.0 cm 9.4 cm
4.8 cm 3.1 cm 9.6 cm
4.9 cm 3.1 cm 9.8 cm
5.0 cm 3.2 cm 10.0 cm
5.1 cm 3.2 cm 10.2 cm
Vidutinis 5.2 cm 3.3 cm 10.4 cm
5.3 cm 3.4 cm 10.6 cm
5.4 cm 3.4 cm 10.8 cm
5.5 cm 3.5 cm 11.0 cm
5.6 cm 3.6 cm 11.2 cm
5.7 cm 3.6 cm 11.4 cm
Didesnis 5.8 cm 3.7 cm 11.6 cm
5.9 cm 3.8 cm 11.8 cm
6.0 cm 3.8 cm 12.0 cm
6.1 cm 3.9 cm 12.2 cm
6.2 cm 3.9 cm 12.4 cm
Didelis 6.3 cm 4.0 cm 12.6 cm
6.4 cm 4.1 cm 12.8 cm
6.5 cm 4.1 cm 13.0 cm
6.6 cm 4.2 cm 13.2 cm
6.7 cm 4.3 cm 13.4 cm
6.8 cm 4.3 cm 13.6 cm
6.9 cm 4.4 cm 13.8 cm

Pateikti penio matmenys erekcijos metu. Prezervatyvai yra elastingi, todėl galite naudoti mažesnį prezervatyvą nei nurodyta dydžių lentelėje. Nenaudokite per didelio prezervatyvo, nes padidėja rizika jam nuslysti lytinio akto metu.

Naudojimo instrukcija

Prezervatyvus laikykite kambario temperatūroje, sausoje ir tamsioje vietoje. Venkite laikyti vietose, kur prezervatyvai gali patirti mechaninį poveikį ir būti pažeisti, pavyzdžiui, kelnių galinėje kišenėje ar piniginėje. Nenaudokite prezervatyvų pasibaigus galiojimo laikui.

1. Patikrinę, ar prezervatyvo pakuotė nėra pažeista, atsargiai abiem rankomis atplėškite įpakavimą ir ištraukite prezervatyvą.
Žingsnis nr. 1
2. Įsitikinkite, ar prezervatyvą dedate tinkamai – ritinėlis turi būti išorėje. Prezervatyvas turi lengvai išsivynioti, o jo galvutė žiūrėti į viršų.
Žingsnis nr. 2
3. Viena ranka užspauskite prezervatyvo rezervuarą, kad jame neliktų oro – tai sumažins prezervatyvo plyšimo tikimybę ejakuliacijos metu.
Žingsnis nr. 3
4. Laikydami rezervuarą, kita ranka vyniokite prezervatyvą žemyn per visą erekcijoje esančio penio ilgį, kol juo padengsite visą penį.
Žingsnis nr. 4
Po ejakuliacijos, ištraukdami penį, prezervatyvą prilaikykite ranka, kad jis nenuslystų. Panaudotą prezervatyvą išmeskite į šiukšlių dėžę. Prezervatyvų negalima mesti į unitazą. Prezervatyvą galima naudoti tik vieną kartą.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą

Daugiau prezervatyvų

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis