Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualios pėdkelnės

Daugeliui moterų, pėdkelnės yra kasdienės aprangos detalė, tačiau pasirinkusi išskirtines, raštais ar nėriniais dekoruotas pėdkelnes tikrai nebeatrodysite kasdieniškai. Dailios pėdkelnės pabrėžia moters kojų gracingumą ir atrodo nepaprastai seksualiai. Pro sijono ar suknelės kraštą šmėstelėję nėriniai išvarys jį iš proto. O dar kai pasirinkimas toks didelis!

Seksualios pėdkelnės – pats geriausias romantiško vakaro akcentas. Gracingos kojos, elegantiški ornamentų raštai, prisegamų kojinių imitacijos, apnuogintas arba pridengtas užpakaliukas – visos šios detalės padaro seksualias pėdkelnes tokias trokštamas ir geidžiamas tiek vyrų, tiek moterų tarpe. Seksualios pėdkelnės gali tapti ir puikia dovana mylimajai... Parodysite Jai dėmesį ir galbūt priversite ją jaustis dar labiau geidžiama.

Pėdkelnės internetu

Užsisakykite pėdkelnes iš Romantika.lt ir nereikės ilgai laukti – visas prekes turime sandėlyje, todėl išsiunčiame akimirksniu. Įvairių raštų, spalvų ir stilių pėdkelnės leis kiekvieno, net išrankiausio skonio klientei išsirinkti sau tinkančias ir patinkančias. Dekoruotos įvairių nėrinių juostomis, kaspinėliais ir margintos raštais, pėdkelnės, Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje iš Obssesive, Livia Corsetti, Passion kolekcijų kiekvienos damos skoniui.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (30)
 2. (51)
 3. (45)
 4. (38)
 5. (12)
 6. (6)
Spalva
 1. (5)
 2. (32)
 3. (2)
 4. (1)
 5. (2)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (7)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (19)
 3. (7)
 4. (9)
 5. (16)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis