Kategorijos
Informacija pirkėjui

Seksualūs apatiniai

Vyrai myli akimis... Tai sena tiesa, kurios nereikėtų pamiršti. Romantika.lt parduotuvėje Jūs rasite itin didelį erotiškų, seksualių ir kokybiškų apatinių drabužių asrtimentą. Paįvairinkite savo vakarus ir pasipuoškite mūsų siūlomais seksualiais naktinukais, peniuarais ar korsetais. Po griežtais, dalykiniais kostiumėliais dėvėkite jaudinančias glaustinukes ar prisegamas kojines – tai bus maža Jūsų paslaptis. Nustebinkite savo antrąją pusę seksualiomis kūno kojinėmis, prabangiais komplektukais ar triko ir mėgaukitės jauduliu, spindinčiomis Jo akimis. Nepamirškime ir stipriosios lyties atstovų – jiems sukurtas specialus apatinis trikotažas, išryškinantis ir pabrėžiantis pasididžiavimą.

Nustebinkite savo antrąją pusę dar šiąnakt – naktinukai ir peniuarai, seksualūs chalatai, korsetai, bodžiai, kūno kojinės... Visi šie moteriški ginklai papuošti elegantiškomis, gundančiomis ir seksualiomis detalėmis: nėriniai, subtilūs ir atviri kirpimai, atlasiniai kaspinėliai, karoliukai, įvairūs audinio raštai, lengvos ir itin švelnios medžiagos. Dėka šių seksualių drabužėlių, vyras negalės atitraukti nuo Jūsų akių, o Jūsų pasitikėjimas savimi augs kasdien! Seksualūs drabužiai kiekvieną moterį paverčia tikra gundytoja ir deive. Naktinukai ir peniuarai bei seksualūs chalatai apgaubs kūną erotiška paslaptimi, korsetai bei glaustinukės ir triko pabrėš seksualius kūno linkius, o kūno kojinės įrėmins visus iškilumus..

Seksuali apranga gali tapti ir Jūsų didžiausia paslaptimi, kurią partneris atskleis vakare... Liemenėlės ir komplektai, prisegamos kojinės, moteriškos kelnaitės, seksualios pėdkelnės, intymiųjų vietų aksesuarai – visa tai nedorai slepiasi po Jūsų viršutiniais drabužiais ir įaudrina fantazijas. Spenelių spaustukai, lipdukai, dangteliai, klitorio papuošalai ar elegantiškos pirštinės išves iš proto. Švelnios medžiagos glosto odą, tinkleliai intriguoja, o lengvi audiniai nevaržo judesių. O galbūt norite išbandyti kažką dar labiau intriguojančio? Lateksas ir guma aptemps, išryškins ir gundys. Jei artėja Jūsų vestuvės – Romantika.lt turi ką pasiūlyti! Seksuali apranga nuotakoms specialiai Jums. Norite pasigrožėti seksualia apranga ir ant vyro kūno? Seksuali apranga vyrams privers Jus nustebti ir gundys.

Seksuali apranga Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų seksualios ir gundančios apatinio trikotažo tiek moterims, tiek vyrams. Obsessive, Leg Avenue, Allure ir kt. prekiniai ženklai siūlo didelį seksualių apatinių, glaustinukių, liemenėlių, pėdkelnių, kūno kojinių pasirinkimą. Mėgstantiems latekso drabužėlius rekomenduojame atkreipti dėmesį į LateX kompanijos siūlomus gaminius.

Filtruoti
Kaina
-
Dydis
 1. (284)
 2. (924)
 3. (932)
 4. (924)
 5. (607)
 6. (174)
 7. (67)
Spalva
 1. (120)
 2. (658)
 3. (10)
 4. (5)
 5. (78)
 6. (31)
 7. (7)
 8. (35)
 9. (10)
 10. (1)
 11. (2)
 12. (1)
 13. (8)
 14. (2)
 15. (8)
 16. (39)
 17. (13)
 18. (15)
Gamintojas
 1. (55)
 2. (20)
 3. (46)
 4. (16)
 5. (16)
 6. (94)
 7. (192)
 8. (401)
 9. (92)
 10. (16)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis