Ekstremalu

22 prekės

Sekso metu patiriamų pojūčių paletė neįtikėtinai plati ir Jūsų patyrimai gali varijuoti nuo gana kuklių, alsuojančių romantika iki pikantiškų, vulgarių ar net labai aštrių. Jei gundo būtent pastarieji – aštrūs, drąsūs ir valdingumo nestokojantys – patyrimai, šioje prekių kategorijoje rasite tai, kas suteiks daug įvairovės bei galimybių. Ekstremalios sekso prekės yra pagamintos iš aukštos kokybės ir saugių medžiagų, garantuojančios lengvą naudojimą ir geriausią patirtį.

Rinkitės kūno suvaržymo sistemas, nepatirtais pojūčiais apdovanosiančius spaustukus lytinėms lūpoms, vaidmenų žaidimus papildysiančius burnos kaiščius, kaukes ar tik patyrusiems naudotojams skirtus penio dilatorius.

Ekstremalių sekso prekių kaina

Šioje prekių kategorijoje rinkitės produktus, kurie apima gana platų kainų diapazoną, todėl skirtingą biudžetą turintys atras jiems tinkamiausius ekstremalams skirtus sekso žaislus. Kai kuriuos įsigysite net mažiau kaip už 20 eurų. Burnos kaiščiai bei kaukės kainuos apie 20-30 eurų. O kūno suvaržymo sistemų kainos startuoja maždaug nuo 50 eurų.

Ekstremalios sekso prekės internetu iš Romantika.lt

Pirmiausia patikiname, jog visos mūsų prekės – taip pat ir ekstremalams skirtos – yra saugios naudoti. Tačiau ne mažiau svarbu prieš naudojimą perskaityti gamintojo ir/ar pardavėjo rekomendacijas. Rinktis mūsų pasiūloje bus labai paprasta, kainos maloniai vilios, o platus asortimentas leis kiekvienam iš Jūsų išlaisvinti slapčiausius savo troškimus.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
  1. 5
  2. 3
  3. 12
  4. 1
  5. 1
Prekės 2222

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis