Pokštai

49 prekės

Organizuojant mergvakarį ar bernvakarį, merginų ar vaikinų vakarą, ieškant dovanos gimtadienio proga, dažnai tenka pasukti galvą. Romantika.lt siūlo apsidairyti šioje kategorijoje ir rasti viską, ko reikia vienoje vietoje. Šmaikščios, žaismingos dovanos, pikantiški suvenyrai bei aksesuarai, linksmos vakarėlio dekoracijos paįvairins Jūsų šventę ir jos kaltininką neabejotinai privers nusišypsoti. 

Pokštų vakarėliams kaina

Ieškant šmaikščios dovanos Jums išlaidauti nereikės, nes Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje kainuoja nuo 3 €. Juokingos kepurės, prijuostės, išdykę puodeliai taip pat kainuoja apie 10 €. Ieškant dekoracijų mergvakariui ar bernvakariui taip pat rasite prekių, kainuojančių apie 5 €. Tai nedidelė investicija, kuri vakarėlio svečius tikrai prajuokins ir padės gerai praleisti laiką.

Pokštai vakarėliams Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jei gerai pažįstate žmogų, kuriam ieškote dovanos ir kurį norite nustebinti, turbūt žinote, kokio pobūdžio pokštai priverčia jį juoktis. Šelmiškam, nešvankius juokelius mėgstančiam žmogui turėtų patikti dovanėlė, suvenyras ar aksesuaras su išdykusia užuomina iš Diverty Sex, LoveToy ar OOTB. Tad ilgai nesvarstykite ir išrinkite pačią geriausią dovaną. 

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Prekės 3049

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis