Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojančios kelnaitės ir dėvimi vibratoriai

Vibruojančios kelnaitės ir dėvimi vibratoriai – tai puikūs sekso žaisliukai tiems, kurie ieško naujų būdų, kaip mėgautis jaudinančiomis vibracijomis. Šio tipo vibratorių dėka, ritmingomis bangomis ir stimuliuojančiais ritmais galėsite mėgautis ne tik miegamajame... Leiskitės į svaiginančius nuotykius – keliaukite su sekso žaislais visur, kur tik panorėsite ir tegul tai būna maža Jūsų paslaptis.

Vibruojančių kelnaičių ir dėvimų vibratorių kaina

Vibruojančių kelnaičių ir dėvimų vibratorių kainą nulemia valdymas, vibracijos programos, papildomos funkcijos ir naudojamos medžiagos. Išmanūs, dėvimi vibratoriai veikia su išmaniosiomis programėlėmis, todėl jų kaina prasideda nuo 49,98 €. Jeigu Jums smalsu, ką reiškia malonumu mėgautis už miegamojo ribų, tačiau norite paprastesnio valdymo, rinkitės vibruojančias kelanites, kurios kainuoja nuo 31,98 €.

Vibruojančios kelnaitės ir dėvimi vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mes darome viską, jog kiekvienas pirkėjas turėtų galimybę pasirinkti iš plataus dėvimų vibratorių ir vibruojančių kelnaičių asortimento Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje. Dėvimus išmaniuosius, su dirželiais ir be dirželių vibratorius rinkitės iš aukštos kokybės gamintojų LELO, Magic Motion ir Pantyrebel siūlomų gaminių. Tuo tarpu plačią dėvimų kelnaičių liniją siūlo Screaming O ir CalExotics gamintojai.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (12)
 2. (3)
 3. (8)
 4. (3)
 5. (1)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (1)
 9. (1)
 10. (1)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (1)
 3. (2)
 4. (1)
 5. (4)
 6. (5)
 7. (4)
 8. (2)
 9. (2)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis