We-Vibe

We-Vibe

31 prekė

We-Vibe visame pasaulyje žinoma kaip kompanija, orientuota į poros žaidimų malonumus ir kurianti pačius populiariausius pasaulyje, poros vibratorius. We-Vibe vibratoriai poroms turi savo išmaniąją programėlę, kurios dėka vyras ir moteris gali mėgautis vienas kito artumu, net ir būdami atskiruose pasaulio kraštuose. Vibratorius, dėvimas moters, sueities metu, stimuliuoja G tašką, klitorį ir vaginą. Vyras tuo pačiu metu įsiskverbia po vibratoriumi ir taip pat mėgaujasi malonumo bangomis.

Visi šios kompanijos vibratoriai gaminami iš aukštos kokybės, visiškai kūnui saugaus silikono ir turi galingus varikliukus, kad skleidžiamos vibracijos pasiektų ir jaudrintų jautriausius Jūsų kūno taškus. Vibratoriai yra įkraunami, todėl neverta jaudintis dėl ne laiku pasibaigusių elementų. Be to, galima rinktis iš 8 – 10 vibracijos intensyvumo lygių ir programų, kurias lengvai valdysite mygtuko paspaudimu, nuotolinio valdymo pulteliu arba net savo išmaniuoju telefonu.

Įspūdingoje We-Vibe kolekcijoje yra net kelios rūšys populiariausių pasaulyje porų vibratorių, nedidelis, tačiau pats galingiausias pasaulyje „Tango“ vibratorius moterims, išmaniąja programėle valdomi vibratoriai moterims, masažuoklis ir sekso žaislų rinkiniai, kurie gali tapti puikia dovana tiek Jai, tiek Jam.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 27
 2. 27
 3. 1
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 3
Spalva
 1. 9
 2. 6
 3. 6
 4. 1
 5. 4
 6. 1
 7. 3
 8. 1
Prekės 3031

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis