Kategorijos
Informacija pirkėjui

Lubrikantai

Jokie meilės žaidimai neįsivaizduojami be lubrikanto – jis yra svarbiausias sekso bei erotinių žaislų palydovas. Galima teigti, jog lubrikantas yra  neatsiejama kokybiškų intymių santykių dalis. Šiuolaikiniai lubrikantai pasižymi plačia įvairove, todėl nepatyrusiam išsirinkti gali būti itin keblu. Vandens pagrindo lubrikantai yra patys universaliausi, tinkami naudoti su visais sekso žaislais, labiausiai atkartojantys natūralią drėgmę. Silikono pagrindo lubrikantai pasižymi itin švelnia, ilgą slydimą užtikrinančia tekstūra ir priešingai nei vandens, nesusigeria į odą. Specialiai analiniam seksui sukurti lubrikantai yra tirštesni, užtikrinantys drėgmę, slydimą, dažnai su šaldančiais ar raminančiais efektais. Oraliniai lubrikantai yra pačios įvairiausios skonių paletės: šokoladiniai, braškiniai, mėtiniai, šaldantys, šildantys – kiekvienam skoniui.

Vandens pagrindo lubrikantai

Ieškantiems universalaus, saugaus ir su visais sekso žaislais tinkančio lubrikanto, vertėtų įsigyti vandens pagrindo lubrikantą. Plačios naudojimo galimybės daro juos perkamiausiais ir populiariausiais tiek solo, tiek porų žaidimams.

Silikono pagrindo lubrikantai

Šilkinė tekstūra ir niekur nedingstantis drėgmės efektas – mėgstantiems ilgesnius žaidimus. Tai silikoniniai lubrikantai, kurie, priešingai nei vandens pagrindo, nesigeria į odą. Užteks vos kelių lašų ir Jūsų laukia nesibaigianti malonumų sesija.

Lubrikantai analinei stimuliacijai

Analinei stimuliacijai sukurti lubrikantai taip pat gali būti pagaminti vandens, silikono ar abiejų medžiagų pagrindu, tačiau nuo įprastų lubrikantų skiriasi tirštesne konsistencija. Tokia tekstūra ne tik palengvina įsiskverbimą, bet ir užtikrina ilgiau trunkantį slydimą bei drėgmę. Paprastai analinių lubrikantų sudėtyje galima rasti šaldančių, atpalaiduojančių bei jautrumą mažinančių medžiagų. Dauguma jų turi benzokaino – medžiagos, kuri sumažina jautrumą ir atpalaiduoja.

Oralinei stimuliacijai

Oralinei stimuliacijai siūlomi lubrikantai leis įgyvendinti Jūsų fantazijas ir mėgautis visais įmanomais skoniais. Šiuose lubrikantuose nėra stiprių cheminių medžiagų, todėl Jūs galėsite ragauti natūralius, mėgstamus skonius kiekvieno pašėlusio meilės žaidimo metu. Oraliniai lubrikantai taip pat yra antialerginiai, todėl nesukels nepageidaujamos reakcijos.

Lubrikantai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite rasti didelį lubrikantų pasirinkimą. Galite rinktis vandens ar silikono pagrindo lubrikantus, skirtus vaginalinei, analinei ar oralinei stimuliacijai. Galime pasiūlyti ir specialiai moterims skirtą Pink kolekciją, aukštos kokybės, įvairiausių skonių WICKED, ekologiškus, natūralius lubrikantus (System JO, Joy Division) bei aromatizuotus (Swede, System JO). Išskirtinai moterims rekomenduojame atkreipti dėmesį į aukštos kokybės, natūralius SHUNGA lubrikantus. Išsirinkite patį mėgstamiausią, negailėkite jo aistringiems meilės žaidimams ir mėgaukitės ilgais...
Filtruoti
Kaina
-
Tūris, ml
 1. (50)
 2. (65)
 3. (128)
 4. (129)
 5. (35)
 6. (49)
Tipas
 1. (150)
 2. (12)
 3. (82)
 4. (21)
 5. (39)
 6. (17)
 7. (5)
Gamintojas
 1. (9)
 2. (10)
 3. (22)
 4. (10)
 5. (19)
 6. (45)
 7. (13)
 8. (88)
 9. (9)
 10. (17)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis