Kategorijos
Informacija pirkėjui

Oraliniai lubrikantai

Paskaninkite savo meilės žaidimus oraliniais lubrikantais: saldžiais vaisiniais, šaldančiais mėtų, mėgstamiausio deserto ir kitų skonių aistros kokteiliais. Oraliniai lubrikantai yra antialerginiai, sudėtyje neturi stiprių cheminių medžiagų ir nepalieka nemalonaus poskonio. Šie lubrikantai yra gaminami vandens pagrindu, tad gali būti naudojami ne tik oraliniam, bet ir vaginaliniam seksui, ar žaidimams su sekso žaislais.

Oralinių lubrikantų kaina

Lubrikanto, skirto oraliniam seksui kaina priklauso nuo dviejų pagrindinių faktorių – tai kiekio ir gamintojo. Kokybišką, norimo skonio ir kvapo 30 ml talpos lubrikanto buteliuką galite įsigyti nuo 6 €, o didesnės, iki 100 ml pakuotės kaina svyruoja tarp 10 ir 15 €. Išleidę 15-20 €, įsigysite 100 ml ir didesnės talpos tikrai kokybiško, mėgiamiausio skonio lubrikanto buteliuką.

Oraliniai lubrikantai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Kviečiame rinktis iš įvairiausių, net labai egzotiškų ar gurmaniškų aromatų lubrikantų. Mūsų asortimente rasite žinomų gamintojų vardus, tokius kaip Wicked, System JO, Durex ir Swede, siūlančius oralio sekso lubrikantus kiekvieno skoniui. Galėsite rinktis iš įvairiausių talpų – pradedant mažomis, skirtomis pabandymui, ir didesnėmis, kad galėtumėte mėgautis savo mėgstamais skoniais ilgai, ilgai...

Filtruoti
Kaina
-
Tūris, ml
 1. (22)
 2. (29)
 3. (31)
 4. (34)
 5. (4)
 6. (1)
Tipas
 1. (3)
 2. (78)
Gamintojas
 1. (2)
 2. (1)
 3. (8)
 4. (2)
 5. (1)
 6. (10)
 7. (48)
 8. (3)
 9. (1)
 10. (6)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis