Kategorijos
Informacija pirkėjui

Tikroviški vibratoriai

Sekso žaislai, savo išvaizda labiausiai primenantys vyrišką pasididžiavimą. Dauguma jų pagaminti naudojant naujausias technologijas, todėl itin tiksliai atkartoja žmogaus odą. Įprastai turi ryškiai išreikštą penio galvutę, yra išvagoti venų raštu, kai kurie yra ir su sėklidėmis. Dažnai turi siurbtukus, todėl gali būti priklijuojami ant lygaus paviršiaus. Įvairių odos atspalvių ir dydžių: nuo standartinių, iki itin įspūdingų, viršijančių net 30 cm ilgį. Ieškantys vibratoriaus tikrai išsirinks iš plataus, realistiškų, vibruojančių dildo ir falo imitatorių, asortimento.

Tikroviškų vibratorių kaina

Nuo gamintojo, naudojamų medžiagų, papildomų funkcijų ir galimybių priklauso ir vibratoriaus kaina. Vibratorių, pagamintą iš plastiko, turintį nedidelį vibracijos pasirinkimų spektrą, galite įsigyti nuo 15,98 €. Galime pasiūlyti patrauklaus kainos ir kokybės santykio vibratorių liniją, kurios vibratoriai vidutiniškai kainuoja apie 20 €. Jie pagaminti iš švelnios medžiagos, turi 7 vibracijos programas, valdomas mygtuku. Tikrovės gerbėjai neabejotinai įvertins aukščiausio lygio vibratorius, pagamintus iš ypatingai tikroviškos medžiagos, kainuojančius nuo 49,98 €.

Tikroviški vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Visais odos atspalviais besipuikuojantys tikroviški vibratoriai, skirti natūralumą bei realistiškumą vertinantiems pirkėjams. Rinkitės iš plačios spalvų ir atspalvių gamos, formų bei dydžių įvairovės, nes mes pasirūpinome, kad kažką sau, mūsų asortimente, rastų kiekvienas. Itin realistiški tiek išvaizda, tiek teikiamais pojūčiais Pipedream ir King COCK. Įspūdingų matmenų Doc Johnson žaisliukai, patrauklia kaina viliojantys ToyJoy, Get Real, Shots Toys ir daugelis kitų... Jei ieškote tikroviško vibratoriaus, jį išsirinksite pas mus.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (12)
 2. (3)
 3. (9)
 4. (1)
 5. (4)
 6. (51)
Ilgis, cm
 1. (4)
 2. (40)
 3. (38)
 4. (10)
Skersmuo, cm
 1. (2)
 2. (21)
 3. (46)
 4. (20)
 5. (5)
Gamintojas
 1. (4)
 2. (3)
 3. (5)
 4. (5)
 5. (4)
 6. (4)
 7. (19)
 8. (11)
 9. (12)
 10. (9)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis