Intymus masažas

Visiems gerai žinoma, kaip masažas atpalaiduoja raumenis po ilgos dienos bei atgaivina sielą ir mintis. Nors galvos, rankų ar nugaros masažas sukelia daug teigiamų emocijų, būtų sunku paneigti, jog intymus masažas – tai vienintelis raktas į visišką palaimą. Masažuojant pačias intymiausias kūno vieteles, atsiveria neatrastų pojūčių ir svaiginančio malonumo pasaulis... Tam, jog intymus masažas būtų dar malonesnis, intymių prekių gamintojai siūlo gelius, kurie leis pirštais jaudinančiai slysti klitoriu, vagina, peniu ar kitomis vietomis.

Prekių intymiam masažui kainos

Prekių intymiam masažui kainą nulemia jų poveikis – galite rinktis iš paprastų, drėgmę papildančių gelių, arba mėgautis stimuliuojančiomis, skoniais pripildytomis intymaus masažo priemonėmis. Paprastą, ilgai išliekantį slydimo efektą suteikiantį intymaus masažo gelį galite įsigyti nuo 9,98 €. Nuo 17,98 € galite pasirinkti iš skonį turinčių masažo gelių, kurie leis masažą atlikti ne tik rankomis, tačiau ir burna. Stimuliuojantys intymaus masažo geliai kainuoja nuo 19,98 €.

Prekės intymiam masažui Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Elektroninėje parduotuvėje Romantika.lt rasite platų prekių intymiam masažui pasirinkimą, kurį siūlo aukščiausios kokybės gamintojai. Visame pasaulyje gerai žinomas gamintojas Durex neapsiriboja tik prezervatyvais – jo asortimente rasite ir malonaus kvapo, intymiam masažui skirtų gelių. Vieni populiariausių pasaulyje gamintojo System JO produktai taip pat papildys intymaus masažo kolekciją.

Filtruoti
Kaina
-
Gamintojas
  1. (2)
  2. (2)
  3. (1)
  4. (2)
  5. (5)
  6. (3)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis