Kategorijos
Informacija pirkėjui

Analiniai vibratoriai

Jau išbandėte klasikinius vibratorius ir trokštate kažko DAUGIAU? Norite mėgautis naujais potyriais ir adrenalino banga? Paaštrinkite savo meilės žaidimus pasitelkdami į pagalbą analinius vibratorius. Sukurti iš saugių ir kokybiškų medžiagų, nuo kitų vibratorių skiriasi savo apimtimi. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis 1-3,5 cm žaisliukus, kurie garantuoja saugų malonumą. Galite rinktis pačių įvairiausių tekstūrų ir formų žaisliukų.

Analinių vibratorių kaina

Vibratoriaus kainą nulemia jo turimos vibracijos programos, papildomos funkcijos ir naudojamos medžiagos. Patį paprasčiausią analinį vibratorių įsigyti už maždaug 15 €, tačiau išleidus 30-40 €, galite išsirinkti žaislą su patogesniu valdymu ir įvairesnėmis vibracijos programomis. Norint įsigyti silikoninį, įkraunamą vibruojantį žaislą analiniam seksui su papildomomis funkcijomis, vertėtų investuoti apie 70 €. Plati spalvų, dydžių, kainų įvairovė leis kiekvienam išsirinkti labiausiai tinkantį.

Analiniai vibratoriai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Analinio sekso gerbėjams siūlome geriausių pasaulio gamintojų, kokybiškų ir saugių bei lengvai prižiūrimų vibratorių bei prostatos masažuoklių pasirinkimą. Kompanijos Anal Fantasy gaminių linija, sukurta išskirtinai analiniam seksui, Pipedream sekso žaislai, ToyJoy, EasyToys, Doc Johnson ir daugelis kitų siūlo Jums rinktis nepamirštamus pojūčius garantuojančius žaisliukus, kurie tiks tiek Jo, tiek Jos, tiek poros erotiniams žaidimams.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (12)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (1)
Ilgis, cm
 1. (1)
 2. (12)
 3. (8)
 4. (2)
Skersmuo, cm
 1. (6)
 2. (13)
 3. (1)
Gamintojas
 1. (1)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (4)
 6. (1)
 7. (1)
 8. (2)
 9. (3)
 10. (2)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis