Pipedream

Pipedream

42 prekės

Pristatome Jums vieną didžiausių pasaulyje sekso ir erotikos prekių lyderių – Pipedream. Daugiau nei 70 tarptautinių apdovanojimų pelniusi kompanija kuria aukštos kokybės sekso žaislus. Jų asortimente galima rasti visko, ko trokšta širdis. Moteris nudžiugins įvairių rūšių vibratoriai, dildo, vaginaliniai kamuoliukai. Vyrai ras platų masturbatorių, penio pompų, penio žiedų ir movų, analinių žaisliukų pasirinkimą. Ši kompanija taip pat turi linksmų ir nuotaikingų pokštų ir suvenyrų, pripučiamų lėlių, BDSM ir fetišo reikmenų ir daug kitų prekių.

Visos Pipedream sekso ir erotikos prekės gaminamos tik iš saugių ir kokybiškų medžiagų, dažniausiai iš silikono. Ryškios, žaismingos spalvos, tikroviškos formos bei stimuliuojančios struktūros užtikrina, jog bus pasiektas stipriausias įmanomas malonumas...

Vibruojantys žaislai pasižymi stipriomis, tačiau tyliomis ir diskretiškomis vibracijomis, kurios malonumu leis mėgautis bet kur, ir bet kada. Jūs taip pat galėsite rinktis vieno ar kelių vibracijos intensyvumo lygius. Visi žaislai itin lengvai valdomi ir prižiūrimi.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
  1. 7
  2. 13
  3. 11
  4. 3
  5. 6
Spalva
  1. 3
  2. 7
  3. 25
  4. 5
  5. 2
Prekės 3042

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis