Kategorijos
Informacija pirkėjui

Vibruojantys vaginaliniai kamuoliukai

Didžiuojamės, galėdami pristatyti Jums vibruojančius ir išmaniuosius kamuoliukus, kurie yra fantastiškas, šiuolaikinis Kėgelio treniruočių sistemos patobulinimas. Vibruojantys kamuoliukai pasunkina pratimus, tačiau apdovanoja Jus saldžiais prizais... Kamuoliukai pagaminti iš kokybiškų ir saugių medžiagų, dažniausiai valdomi pulteliu, o išmanieji – mobiliąja programėle.

Vibruojančių kamuoliukų kaina

Vibruojantys kamuoliukai yra brangesni už įprastus, nes turi kur kas daugiau privalumų. Vidutinė šių moteriškų aksesuarų kaina yra nuo 40 iki 45 €. Tai dažniausiai iš silikono pagaminti, atsparūs vandeniui kamuoliukai, turintis ne vieną vibracijos programą. Išmanieji, telefonu valdomi vaginaliniai kamuoliukai, priklausomai nuo gamintojo, gali kainuoti 90-150 €.

Vibruojantys kamuoliukai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Ieškančios ne tik naudos sveikatai, bet ir malonumo, turėtų rinktis vibruojančius vaginalinius kamuoliukus. Mūsų asortimente galite rasti kokybiškų kamuoliukų iš ToyJoy ir puikiu kainos, kokybės ir funkcionalumo santykiu pasižyminčius CalExotics. Aukščiausios klasės kamuoliukai iš LELO ir We-Vibe yra pasirengę dovanoti Jums tikrą palaimą.

Filtruoti
Kaina
-
Spalva
 1. (2)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (6)
 5. (2)
 6. (1)
Svoris, g
 1. (1)
 2. (2)
 3. (2)
Skersmuo, cm
 1. (3)
 2. (6)
 3. (1)
Gamintojas
 1. (3)
 2. (1)
 3. (1)
 4. (1)
 5. (1)
 6. (1)
 7. (2)
 8. (2)
 9. (1)

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis