LELO

LELO

68 prekės

Visame pasaulyje žinoma švedų kompanija LELO žavi savo išskirtine kokybe, elegantišku dizainu bei prabanga. Kompanijos įkūrimo istorija – išskirtinė: 2003 metais ji buvo įkurta trijų draugų, kurie vėlų vakarą vaikščiojo po Stokholmą, ieškodami dovanos ypatingai moteriai, turinčiai viską. Galiausiai apsistoję ties idėja padovanoti sekso žaislą, vyrai liko nusivylę, nes jiems nepavyko rasti kokybiško, prabangaus ir iš ties unikalaus žaisliuko. Taip gimė idėja sukurti išskirtinę intymaus gyvenimo būdo prekių liniją, kurios prekės žavi viso pasaulio vyrus ir moteris.

Visos LELO prekės gaminamos iš aukščiausios kokybės silikono, o jų varikliai sukurti naudojant pažangiausias, šiuolaikines technologijas. Ši kompanija, taip pat, pagamino vieną brangiausių pasaulyje, 24 karatų aukso vibratorių.

LELO vibratoriai

Moterims LELO siūlo elegantiškuosius G taško vibratorius, ergonominius klitorio vibratorius, grakščiuosius kiškučius bei stebuklinguosius masažuoklius, praktiškuosius kamuoliukus ar prabangiuosius dildo.

LELO vyrams

Gaminiai vyrams išsiskiria grakščiu, elegantišku dizainu ir glotniomis formomis. Kompanija siūlo prostatos masažuoklius bei penio žiedus. Poroms skirti žaisliukai, tokie kaip vibratoriai, skirti Jam ir Jai, sukurti LELO, žavi savo funkcionalumu ir patogumu.

LELO poroms

Poroms skirti elegantiški ir prabangūs LELO vibratoriai sukurs neįtikėtinus pojūčius, kurie leis pasinerti į neatrastas malonumo plotmes. Kompanija, taip pat, siūlo išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės lubrikantus, dieviško aromato masažines žvakes, rafinuotas BDSM prekes: odinius bei plunksnų botagėlius, rafinuotus antrankius, šilkinius raiščius ir akių kaukes.

Viskas, prie ko tik prisiliečia LELO, virsta elegantišku ir rafinuotu meno kūriniu.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 44
 2. 2
 3. 13
 4. 3
 5. 12
 6. 4
 7. 3
 8. 6
 9. 6
 10. 7
 11. 1
 12. 13
Spalva
 1. 10
 2. 20
 3. 2
 4. 7
 5. 4
 6. 10
 7. 2
 8. 1
 9. 3
Prekės 3068

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis