BDSM ir fetišo rinkiniai

45 prekės

Išdrįskite ir nustebinkite ne tik save, bet ir savo antrąją pusę. Įsigykite vieną iš BDSM ir fetišo rinkinių ir kartu atverkite duris į ekstremalesnių meilės žaidimų pasaulį. Mūsų siūlomuose rinkiniuose rasite absoliučiai viską, kas leis Jums mėgautis uždraustomis fantazijomis: šmaikščius botagėlius, kaitinančias mentes, šilkines ar odines akių kaukes, provokuojančius antkaklius bei antrankius ir netgi suvaržymo sistemas.

BDSM ir fetišo rinkinių kaina

Sekso žaislų rinkinio kainą nulemia jo komplektacija ir gamintojas. Nedidelį, 4-5 dalių BDSM ir fetišo prekių rinkinį galite įsigyti neišleidę nei 20 €. Tai puikus pasirinkimas žengiantiems žingsnį į šį paslaptingą pasaulį. Investavus 30-50 € galite išsirinkti jau gausesnį rinkinį, su daugiau žaisliukų. Brangiausios yra įvairios suvaržymo sistemos, jos gali kainuoti nuo 55 €, tačiau jos suteikia ne vieną ypatingą žaidimo scenarijų.

BDSM ir fetišo rinkiniai Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Jauskite, kaip vis smarkiau plaka Jūsų širdis, kaista kūnas su kiekvienu iš dėžės traukiamu nauju žaisliuku ir nesustokite – išbandykite viską. Siūlome Jums įvairių sudėčių rinkinius, tiek pradedantiems, tiek jau pažengusiems. Ekstravagantiški ir drąsūs Ouch! rinkiniai, ToyJoy komplektai už gerą kainą ir, žinoma, skandalingosios Loveboxxx sekso žaislų rinkiniai.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Gamintojas
 1. 4
 2. 2
 3. 2
 4. 1
 5. 4
 6. 1
 7. 1
 8. 2
 9. 10
 10. 12
 11. 1
 12. 1
 13. 3
 14. 1
Daugiau
Prekės 3045

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis