Kategorijos
Informacija pirkėjui

Dažni klausimai apie sekso ir erotines prekes

Mes siekiame, kad Jūs turėtumėte visą informaciją, todėl atsakymus į visus dažniausiai užduodamus klausimus rasite vienoje vietoje. Jei šiame puslapyje neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą, lauksime Jūsų laiško el. paštu pagalba@romantika.lt, skambučio telefonu 8 700 41000 arba užpildykite formą mūsų kontaktų puslapyje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie pirkimą mūsų parduotuvėje

 Kokie yra užsakymo pristatymo būdai ir kainos?

Jūsų patogumui siūlome rinktis iš keturių pristatymo būdų:

  • DPD kurjeris pristatys nurodytu adresu;
  • Į LP Express terminalus;
  • Į Omniva paštomatus;
  • Į Lietuvos Pašto skyrius.

Pristatysime nemokamai užsakius prekių už 30 € ir daugiau. Užsakymams iki 30 € taikomas 3 € pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

Pristatymui į Kuršių Neriją su DPD kurjeriu yra taikomas papildomas 20 € mokestis.

 Per kiek laiko pristatysite užsakytas prekes?

Visas prekes turime savo sandėlyje, todėl užsakymus Lietuvoje pristatysime per 1-2 darbo dienas, pasirinkus pristatymą kurjeriu arba į savitarnos terminalus. Pristatymas į Lietuvos pašto skyrius užtrunka 3-4 darbo dienas, tad nerekomenduojame rinktis šio pristatymo būdo, jeigu prekes norite gauti greitai.

Prekės supakuojamos ir užsakymas paruošiamos siuntimui iškart po to, kai gaunamas mokėjimo patvirtinimas arba, jei pasirinkote atsiskaitymą prekių pristatymo metu.

Visoms siuntoms suteikiame sekimo numerius, todėl visuomet turite galimybę žinoti, kur yra Jūsų siuntinys.

 Kokie galimi užsakymo apmokėjimo būdai?

Mūsų el. parduotuvėje galite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo metodą:

  • Atsiskaitymas prekių pristatymo arba atsiėmimo metu;
  • El. bankininkystė;
  • Bankinis pavedimas;
  • PayPal sistema.

Pasirinkus atsiskaitymą pristatymo metu, DPD kurjeriui ir Lietuvos pašto skyriuje galėsite sumokėti grynais pinigais, o LP Express terminaluose ar Omniva paštomatuose – banko kortele.

 Ar pirkimas yra konfidencialus?

Taip. Visos prekės yra siunčiamos neutralioje, rudo kartono, dėžutėje arba diskretiškame nepermatome voke, be jokių užuominų apie siuntos turinį arba mūsų parduotuvės pavadinimą. Ant siuntinio matoma tik Jūsų suteikta gavėjo informacija, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Mūsų el. parduotuvė yra pasiekiama tik saugiu SSL protokolu, visa informacija, perduodama tarp mūsų tarnybinės stoties ir Jūsų įrenginio, yra šifruojama, tad niekas negali matyti, kokias prekes Jūs žiūrinėjate ar užsisakote.

 Ar galiu įsigyti prekių, jei nesu užsiregistravęs el. parduotuvėje?

Taip, mūsų parduotuvėje Jūs turite galimybę įsigyti norimas prekes ir nesiregistravę.

 Kaip pasinaudoti dovanų kuponu?

Mes elektroninėje parduotuvėje siūlome įsigyti dvejų tipų dovanų kuponus: elektroninį ir įprastą, spausdintą popieriuje. Nepriklausomai nuo to, kurio tipo dovanų kuponą norite panaudoti, vykdant užsakymą Jums tereikia pažymėti, kad turite dovanų kuponą ir įvesti jame esantį unikalų kodą. Toliau pirkimas vykdomas įprastai.

Taip pat, suteikiama galimybė įsigyti ir daugiau, už dovanų kupone nurodytą sumą, kainuojančias prekes, papildomai mokant vienu iš atsiskaitymo būdu.

 Kur kreiptis, jei noriu sužinoti daugiau apie dominančią prekę, nei yra nurodyta prekės aprašyme?

Daugiau informacijos galime suteikti telefonu 8 700 41000 ar parašius mums el. paštu pagalba@romantika.lt, taip pat, užpildžius formą „Užduoti klausimą“. Į Jūsų klausimus įsipareigojame atsakyti greičiau nei per 24 valandas, kadangi dirbame kiekvieną dieną, įskaitant savaitgalius, nuo 10 iki 20 val.

 Ar galima grąžinti nepatikusią prekę?

Taip. Mes suteikiame 30 dienų prekių grąžinimo garantiją. Jeigu prekė Jums nepatiko - netiko spalva, dydis, forma ar tiesiog persigalvojote, galite prekę grąžinti per 30 dienų, nuo jos pristatymo momento, ir atgauti sumokėtus pinigus.

Remiantis parduodamų prekių pobūdžiu ir LR galiojančių higienos normų reikalavimais, grąžinamos prekės privalo būti neišpakuotos, tai yra nepažeista apsauginė plėvelė, pakuotė arba lipdukai. Primename, kad tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas apmoka pats pirkėjas.

 Kokia garantija yra taikoma prekėms?

Visoms prekėms suteikiame kokybės garantiją, kurios terminas yra nurodomas kiekvienos prekės aprašyme. Jeigu garantijos terminas nenurodytas prekės aprašyme, ji turi 60 dienų garantiją.

Garantija netaikoma greitai, natūraliai susidėvinčioms ar vienkartiniam naudojimui skirtoms prekėms bei jų dalims.

Jeigu prekė turi gamyklinį defektą arba sugedo garantinio laikotarpio metu, Jūs galite rinktis iš kelių sprendimo būdų: ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus arba pakeisti netinkamą prekę į tokią pat naują ir kokybišką.

Dažniausiai užduodami klausimai apie sekso žaislus

 Kaip veikia vibruojantys sekso žaislai?

Vibruojantys sekso žaislai veikia dėl elektrinių arba baterijomis maitinamų variklių, kurie pastovių pulsacijų pagalba sukuria vibracijas. Kai tik paspaudžiate įjungimo mygtuką ar pasukate dangtelio apačią, variklis aktyvuojasi ir skleidžia malonias vibracijas.

 Koks skirtumas tarp elementais maitinamų ir įkraunamų vibratorių?

Elementais maitinami vibratoriai dažniausiai gali skleisti silpnesnes vibracijas. Taipogi, ne itin patogu rūpintis, kad išsikrovus maitinantiems elementams, Jūs visuomet turėtumėte papildomą komplektą greta.

Tuo tarpu, įkraunami sekso pagalbininkai pilnai pakrautu akumuliatoriumi gali veikti nuo 1 iki 48 valandų (priklausomai nuo gaminio) ir juose įmontuoti galingesni varikliai leidžia mėgautis stipresne stimuliacija.

 Kodėl vibratoriai skirstomi į daug rūšių?

Vibratorių įvairovė skirta skirtingiems pojūčiams ir lūkesčiams patenkinti. Į skirtingas rūšis skirstomi pagal stimuliuojamus erogeninius taškus. Stimuliaciją galima sukoncentruoti ir į vieną, ir į kelias jautrias vietas vienu metu.

 Kaip naudotis vibratoriumi su partneriu?

Meilės žaislai gali būti puikus poros seksualinio gyvenimo paįvairinimas. Svarbiausia, kad abu partneriai sutartų dėl žaislo pasirinkimo ir pageidaujamų stimuliacijų. Prieš pasineriant į naujų potyrių pasaulį reikėtų įsitikinti, ar Jūsų turimi žaislai paruošti, t.y. įkrautu akumuliatoriumi, su baterijomis ir pan., kad netektų svarbiausią akimirką nusivilti. Nepamirškite ir lubrikanto, kad viskas eitųsi kuo sklandžiau.

 Kaip išsirinkti lubrikantą?

Vandens pagrindo lubrikantai yra universaliausi ir tinkami naudoti su visų tipų sekso žaislais, taip pat jie lengvai valomi. Silikono pagrindo lubrikantai - vandeniui atsparūs, todėl tinkami naudoti duše ar vonioje, taipogi visiškai saugu naudoti su latekso gaminiais (pvz.: prezervatyvais). Jei esate nusiteikę išbandyti kažką įdomesnio, galit rinktis lubrikantus, pagardintus tam tikrais skoniais, kurie taip pat paįvairins Jūsų oralinius žaidimus. Gamtos puoselėtojai, taip pat, gali rasti tenkinantį sprendimą - ekologiškus produktus.

Primename, jog tinkamiausią lubrikanto tipą, tinkantį Jūsų išsirinktam žaislui, rekomenduoja gamintojas. Informaciją rasite Jus dominančios prekės specifikacijoje.

 Ar galima naudotis ne savo vibratoriumi?

Galima, tačiau reikėtų itin kruopščiai nuvalyti naudojamo žaislo paviršių tam skirtu valikliu ir naudoti prezervatyvą, siekiant užkirsti kelią lytiniu keliu plintančioms ligoms ar infekcijoms.

 Kur ir kaip geriausia laikyti vibratorių?

Meilės žaislų laikymui geriausia numatyti sausą ir vėsią vietą, geriausiai, be jokių kitos paskirties daiktų. Tam galima naudoti specialias laikymo dėžes. Kad išvengtumėte žaislų tarpusavio kontakto (tarkim silikonas-silikonas), galite naudoti medžiaginius maišelius, kuriuos dažnai rasite gaminio komplektacijoje. Saugant tinkamoje aplinkoje, prietaisai tarnaus ilgiau.

 Kodėl naujas sekso žaislas turi keistą kvapą?

Dėl gamyboje naudojamų tam tikrų medžiagų atitinkami žaislai gali skleisti nemalonų kvapą išpakavus. To nereikėtų baimintis, kadangi nuplovus šiltu vandeniu ir muilu bei palikus prasivėdinti, kvapo nebelieka. Primename, kad dauguma iš silikono gaminamų žaislų yra bekvapiai.

 Kaip išsirinkti pirmąjį žaislą?

Pradėkite nuo apmąstymų, kokio tipo stimuliacija Jums teikia didžiausią malonumą. Išbandymams rinkitės paprastą, nebrangų, įvairių taškų jaudrinimui skirtą žaislą, kad galėtumėte pajausti ir suprasti, kas tinka Jums. Pirmąjį bandymą pasilikite sau, kad galėtumėte jaustis laisvai ir be apribojimų išbandyti naująjį draugą. Nepamirškite, iš anksto pasirūpinti lubrikantu bei tinkamo dydžio baterijomis. Galiausiai, išsiaiškinę ir supratę kas Jums tinka labiausiai, galėsite investuoti daugiau.

 Kas yra BDSM?

BDSM - erotinių patirčių įvairovė, apvienijanti vaidmenų žaidimus, kuriuose taikomi suvaržymo, dominavimo-nuolankumo bei lengvi sadomazochizmo principai bei pasiekiamos kitos partnerių erotinės fantazijos.

Jei Jums smalsu ir jaučiatės pasiruošę naujoms aukštumoms savo intymiame gyvenime, gamintojai Jums turi paruošę didelę įvairovę intriguojantiems išbandymams skirtų priemonių, kurios padės įgyvendinti net ir slapčiausias Jūsų aistras.

Svarbiausia šiuose žaidimuose - tarpusavio pasitikėjimas ir įsiklausymas į vienas kito poreikius bei kompromisų sudarymas. Būkite drąsūs ir rūpinkitės vienas kito malonumu!

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis