Svakom

Svakom

30 prekių

Svakom kompanija, įkurta 2006 metais, tapo viena iš greičiausiai augančių įmonių, prekių suaugusiems industrijoje. Svakom kolekcija sukurta talentingų dizainerių ir inžinierių dėka, rinkoje išsiskiria elegantišku dizainu ir unikaliomis technologinėmis savybėmis, kurios leidžia kiekvienai damai mėgautis solo žaidimais, gerinant ir intymiąją sveikatą.

Unikali išmanioji programa. 2009 metais Svakom kompanijos dizaineris Davidas Yu, remdamasis moterų atsiliepimais apie patirtis solo žaidimų metu, sukūrė išmaniąją programą. Ši unikali vibracijos programa atkartoja realistišką meilės aktą. Lėtai, pulsuojančiai ir viliojančiai, vibracijos auga kartu su Jūsų malonumu ir nuveda tiesiai į aukščiausią malonumo tašką.

Kolekcija pagaminta iš ekologiško silikono, kuris ne tik draugiškas gamtai, bet ir ypatingai švelnus Jums. Vibruojantys žaislai pasižymi unikalia savybe sušilti iki kūno temperatūros, todėl nesukelia nemalonaus diskomforto ir netikrumo jausmo. Be to, tokie žaislai yra įkraunami ir veikia rekordiškai ilgai, net iki 48 valandų.

Svakom kamuoliukų rinkiniai pagaminti iš švelnaus silikono, taps geriausiais Jūsų intymiosios sveikatos ir malonumo sergėtojais. Tai patogus rinkinys, norinčioms užsiimti Kėgelio treniruotėmis bei jau pažengusioms damoms. Skirtingi kamuoliukų svoriai pritaikyti visų lygių treniruotėms, o jų rezultatai nustebins net skeptiškiausias moteris. Na, o pasitelkusios fantaziją, kamuoliukais galėsite mėgautis kartu su antrąja puse preliudijos metu.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 22
 2. 18
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 2
 7. 5
Spalva
 1. 7
 2. 6
 3. 2
 4. 3
 5. 2
 6. 1
 7. 8
 8. 1
Prekės 3030

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis