Shunga

Shunga

43 prekės

2000 metais, Monrealyje (Kanada), sėkmingai veikianti kosmetikos įmonė, nusprendė sukurti naują ir novatorišką intymios kosmetikos liniją – Shunga. Sukurti su mintimi, jog mylėjimasis yra menas. Tad, Shunga produktai buvo, ir šiandien vis dar yra, skirti poroms.

Patrauklios, akį traukiančios produktų pakuotės, puoštos iliustracijomis, ir tobulos, griežtos linijos, atkartojančios japonišką dizaino paprastumą bei subtilumą, leidžia spėti, kokie lobiai slypi jų viduje. Užburiančių kvapų masažo aliejai, papildyti afrodiziakais, prabangūs, valgomi masažo kremai, aukščiausios kokybės lubrikantai, masažo žvakės bei egzotiškieji kūno dažai bei japoniškos vonios milteliai, erotiškoms poros maudynėms – ir tai tik maža dalis Shunga asortimento.

Shunga – tai tikrų tikriausias erotikos menas, sukurtas pažadinti didžiausią bendrą malonumą, kuriuo dalintųsi Jis ir Ji. Visa šios kompanijos kosmetika yra natūrali, praturtinta aliejais bei prabangiais ekstraktais, todėl daugumą jos produktų galima ragauti, tiesiai nuo antrosios pusės kūno.

Atraskite savo seksualumą, sustiprinkite pojūčius su Shunga gaminiais ir mėgaukitės meilės kvapais ir skoniais.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 4
 2. 7
 3. 11
 4. 26
 5. 3
 6. 6
 7. 1
 8. 5
 9. 4
Spalva
 1. 2
 2. 1
 3. 1
Veikimas
 1. 1
 2. 6
Prekės 3043

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis