Kategorijos
Informacija pirkėjui

Shunga Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea, 165 ml Kriaušių ir egzotinės žaliosios arbatos skonio vandens pagrindo lubrikantas

Shunga Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea, 165 ml Kriaušių ir egzotinės žaliosios arbatos skonio vandens pagrindo lubrikantas
Kaina:
16,98 €

Išparduota

Saldaus kriaušių ir egzotinės žaliosios arbatos skonio vandens pagrindo lubrikantas „Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea“ pasižymi visomis gero lubrikanto savybėmis – jis švelniai drėkina, puikiai atkartoja natūralią drėgmę ir ilgai išlieka. Tai kokybiškas lubrikantas iš egzotiškos „Shunga“ kolekcijos.

Išsamiai apie lubrikantą Shunga Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea

„Toko Aroma“ linijos lubrikantai buvo sukurti galvojant tik apie vieną: puikų vaisių skonį, žadinantį visas jusles ir suteikiantį itin ilgai išliekantį glotnumo pojūtį.

Lubrikantas „Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea“ yra pagamintas vandens pagrindu. Jis yra visiškai skaidrus, skystos, bet vientisos, šilko švelnumo tekstūros. Lubrikantą naudoti paprasta ir patogu, jis nepalieka dėmių, o po naudojimo yra lengvai nuplaunamas vandeniu.

„Toko Aroma Pear & Exotic Green Tea“ yra saldaus kriaušių ir egzotinės žaliosios arbatos skonio, kuris nepalieka jokio nemalonaus skonio. Vandens pagrindo lubrikantas yra bekvapis, jo sudėtyje nėra cukraus. Jis yra sukurtas oraliniam seksui, tačiau galite jį naudoti ir sueičiai, nes jis puikiai dera su oda ir intymia gleivine bei suteikia ilgai išliekantį drėgnumo pojūtį.

Lubrikantas tinkamas naudoti su visais sekso žaislais ir latekso prezervatyvais.

Pagrindinės savybės

  • Šilkinė tekstūra
  • Gaivus skonis
  • Bespalvis ir beskonis
  • Ilgai išlieka

Produkto specifikacija

  • Pagrindas: vandens
  • Skonis: Kriaušių ir egzotinės žaliosios arbatos
  • Tūris: 165 ml
  • Dozatorius: nėra
  • Kilmės šalis: Kanada
  • Gamintojas: Biorius SPRL, Belgija

Naudojimo instrukcija

Švelniai išspauskite ir užtepkite reikiamą lubrikanto kiekį ant norimų vietų ar paviršių. Galima naudoti su latekso prezervatyvais, tepant jau užmauto prezervatyvo išorinę pusę.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis