Hot

Hot

62 prekės

Nuo šiol karštos Jūsų naktys taps dar karštesnės su intymia kosmetika iš Hot linijos.

Gamintojas Hot pirkėjams siūlo itin platų aukštos kokybės kosmetikos pasirinkimą. Hot kolekcijoje galite rasti lubrikantų feromonų, afrodiziakų, kremų, masažo aliejų bei valiklių. Hot – tai prekiniai ženklai Shiatsu, Ero, PRORINO, LONDON-MIAMI-TOKYO, XXL, pristatantys produktus, suteikiančius Jūsų intymiam gyvenimui naujų spalvų ir įkvepiančius aistringiems nuotykiams.

Lubrikantai, papildyti natūraliais ingredientais, saldžių vaisių aromatais, sukurti oraliniam malonumui, įneš naujų, tyrų ir stiprių emocijų į Jūsų meilės žaidimus.

Kremai ir geliai, skirti vyrams, padės sustiprinti erekciją, atitolinti ejakuliaciją. Moterims skirti vaginą siaurinantys, klitorį jaudrinantys, kremai ir purškalai padės pajusti malonumą dar stipriau.

Hot nepamiršo ir romantiškų sielų, vertinančių malonumą, kurį suteikia masažas. Išsirinkite kvapnų, odą drėkinantį, iš natūralių aliejų pagamintą masažo aliejų ir palepinkite antrąją pusę relaksaciniu ar kur kas intymesniu masažu.

Kiekvienas žmogus skleidžia natūralius feromonus, tačiau jie nuplaunami, kas kartą maudantis. Štai kodėl į pagalbą Jums gali ateiti feromoniniai kvepalai. Jie ne tik padės pritraukti priešingosios lyties dėmesį, bet ir pažadins pasitikėjimą savimi. Be to, jie dar ir nuostabiai kvepia.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
  1. 9
  2. 36
  3. 12
  4. 3
  5. 10
Prekės 3062

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis