Bijoux Indiscrets

Bijoux Indiscrets

26 prekės

Bijoux Indiscrets kolekcijoje rasite ne tik sekso žaislų, bet ir intymios kosmetikos, masažo aliejų, žvakių bei aksesuarų.

2006 metais įkurta Bijoux Indiscrets nukels Jus į pagundų, erotikos ir malonumų kupiną sodą. Bojoux Indiscrets buvo įkurta trijų moterų, todėl jos visą malonumą savo sekso žaisluose orientuoja būtent į jas. Žinoma nepamirštami ir vyrai, jie patirs ne ką mažesnį malonumą. Visi sekso žaislai gaminami iš aukštos kokybės, visiškai kūnui saugių medžiagų. Bijoux Indiscrets lengva prižiūrėti ir naudoti, o šių žaislų teikiamos vibracijos ne tik tylios, bet ir teikiančios daug malonių akimirkų tiek solo, tiek poros žaidimuose.

Bijoux Indiscrets miegamojo aksesuarai rafinuoti, elegantiški ir prabangūs. Tokie, kurie papuoš kiekvieną moterį ir privers jų antrąsias puses kaisti nuo aistros.

Elegantiškos Bijoux Indiscrets pakuotės suteikia rafinuotumo ir prabangos pojūtį. Visa kosmetika ir masažui skirti aliejai bei žvakės pagaminti naudojant natūralus ingredientus. Nuostabūs aromatai ir afrodiziakinės savybės pažadins aistrą ir suteiks Jūsų romantiškoms akimirkoms intymumo.

Būkite romantiški su išdykusiomis mintims galvoje – Bijoux Indiscrets.

Daugiau Mažiau

Filtruoti

Kaina
Kategorijos
 1. 1
 2. 5
 3. 12
 4. 3
 5. 1
 6. 4
 7. 2
 8. 7
 9. 2
 10. 1
 11. 5
Spalva
 1. 4
 2. 1
Veikimas
 1. 1
 2. 1
 3. 8
Prekės 2626

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis