Kategorijos
Informacija pirkėjui

BDSM ir fetišo prekės

Pasiduokite giliausiems savo impulsams ir atskleiskite tamsiausius troškimus... Pažaiskite galios ir suvaržymo žaidimus kartu su savo antrąja puse ir atraskite saldaus skausmo malonumą.

BDSM – tai sudėtinė angliška santrumpa, reiškianti surišimą ir discipliną, dominavimą ir nuolankumą ir sadizmą bei mazochizmą. Žaidimai, vykstantys abiejų pusių sutikimu, iš tiesų yra ne tik labai jaudinantys ar įtraukiantys, bet ir reikalaujantys visiško pasitikėjimo partneriu ir išmanymo, kur ir kaip pliaukštelėti, jog Nuolankusis ar Nuolankioji dejuotų iš pasitenkinimo, o ne skausmo. Patartina iš anksto su partneriu (-e) susitarti tam tikrą saugos žodį, pavyzdžiui, „raudona“, kurį ištartumėte tada, kai partnerio (-ės) veiksmai Jums būtų nepriimtini.

Įneškite naujų, sodresnių spalvų į Jūsų poros meilės žaidimus ir išbandykite mūsų siūlomus, rafinuotus botagėlius, mentes, antkaklius, antrankius ir kitus aksesuarus, kurie leis Jums mėgautis visiškai naujais, pirmapradžiais, seksualiniais potyriais. Jeigu esate pasiryžę žengti dar toliau, siūlome Jums specialiąsias suvaržymo sistemas, kurios tikrai pakylės Jus į aukštesnį, anksčiau nepatirtą, seksualinių žaidimų lygmenį.

BDSM ir fetišo rinkiniai

Praktiškuose rinkiniuose rasite viską BDSM fantazijų išpildymui: botagėlius, antrankius, antkaklius, akių kaukes, suvaržymo sistemas ir kitas priemones. Sekso žaislai yra pagaminti iš saugių medžiagų, todėl galios ir nuolankumo žaidimus žaisite saugiai.

Antrankiai ir suvaržymas

Visos suvaržymo priemonės vienoje vietoje: antrankiai, virvės, raiščiai, suvaržymo sistemos. Pagamintos iš saugių kūnui medžiagų, itin komfortabilios, lengvai pritvirtinamos.

Kaukės ir burnos kaiščiai

Jaudinantys aksesuarai – veido kaukės, burnos kaiščiai itin sustiprins patiriamus pojūčius. Įvairių stilių, pradedant prabangiomis ir romantiškomis, baigiant itin provokuojančiomis, pagamintos iš įvairių medžiagų. Įvairių dydžių, todėl kiekvienas išsirinks sau tinkamiausią.

Botagai ir bizūnai

Skirti pliaukštelėti, pakutenti, sujaudinti... Botagai, botagėliai, bizūnai, mentės, plunksnų šluotelės – įvairių dydžių, todėl tikrai išsirinksite Jums labiausiai patinkantį. Visi žaislai pagaminti iš kokybiškų ir saugių kūnui žaliavų.

Spaustukai ir siurbtukai

Erotiški aksesuarai papuoš Jūsų intymiąsias vieteles ir nudžiugins antrąją pusę. Siurbtukai bei pompos padarys Jūsų erogenines zonas dar jautresnes prisilietimams.

Linksmybių patalynė

Praktiška ir kokybiška Jūsų patalynės, lovos ar kitų baldų apsauga. Gali prisitvirtinti su guma arba kristi klostėmis. Galite rinktis iš įvairių dydžių ir spalvų.

Medicininiai instrumentai

Vienos ekstremaliausių BDSM žaidimo priemonių. Penio kaiščiai ir žiedai, žnybtai, analiniai ir vaginaliniai skėtikliai, Vartenbergo ratukai. Naudojant šiuo žaislus, riba tarp skausmo ir malonumo beveik išnyksta.

BDSM ir fetišo aksesuarai

Intymieji aksesuarai, skirti tiek vyrams, tiek moterims. Platus įvairių stilių spenelių, klitorio papuošalų pasirinkimas. Pasipuoškite ir sugundykite savo antrąją pusę.

BDSM ir fetišas Romantika.lt elektroninėje parduotuvėje

Mes didžiuojamės galėdami Jums pristatyti įspūdingą fetišo ir BDSM žaidimams skirtą erotinių ir sekso žaislų kolekciją. Garsiausia pasaulyje BDSM, fetišo ir suvaržymo žaidimų prekių gamintoja Fetish Fantasy, po penkiasdešimt aistros atspalvių malonumus slepianti garsioji Penkiasdešimt pilkų atspalvių kolekcija, skandalinga, rafinuota, kraują kaitinančių – raudonos ir juodos – spalvų, Scandal kolekcija... Mes atrinkome viską, kas geriausia, ir siūlome Jums! Tapkite savo fantazijų įkaitais, įgyvendinkite tamsiausius ir karščiausius savo troškimus ir išsirinkite sekso žaislus iš mūsų įspūdingosios kolekcijos. Čia žaislą sau išsirinks tiek pradedantys, tiek jau patyrę Galios ir Nuolankumo žaidimų mėgėjai.
Filtruoti
Kaina
-
Tipas
 1. (38)
 2. (14)
 3. (28)
 4. (21)
 5. (28)
 6. (17)
 7. (25)
 8. (15)
 9. (35)
 10. (21)
 11. Daugiau
Spalva
 1. (5)
 2. (155)
 3. (45)
 4. (4)
 5. (46)
 6. (17)
 7. (2)
 8. (3)
 9. (1)
 10. (2)
 11. (16)
 12. (1)
 13. (9)
 14. (14)
 15. (5)
 16. (2)
Gamintojas
 1. (32)
 2. (32)
 3. (13)
 4. (20)
 5. (91)
 6. (20)
 7. (13)
 8. (31)
 9. (20)
 10. (12)
 11. Daugiau

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis