Kategorijos
Informacija pirkėjui

ToyJoy For Fun!, 150 ml Bealkoholis valiklis

Populiaru
-31%
ToyJoy For Fun!, 150 ml Bealkoholis valiklis
Kaina:

Pastovi kaina: 9,98 €

Special Price 6,98 € Lyginant su kaina taikyta laikotarpiu nuo 2020-04-13 iki 2020-04-27

Paruošta siuntimui

Purškiamas valiklis „ToyJoy For Fun!“ yra sukurtas erotiniams žaislams. Jis ne tik palaikys švarą, bet ir apsaugos Jus nuo galimų bakterijų ir infekcijų. Valiklio sudėtyje nėra alkoholio, jis tinka visų rūšių erotiniams žaislams.

arba užsakykite telefonu 
Greitas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Prekės buteliukas ar kita talpa privalo būti neatidaryti, apsauginė plėvelė arba saugos lipdukai nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Išsamiai apie valiklį ToyJoy For Fun!

Higiena bei švara Jūsų intymiame gyvenime privalo užimti labai svarbią vietą. Visi erotinių prekių gamintojai rekomenduoja žaisliukus preciziškai nuvalyti, tiek prieš pirmąjį, tiek po kiekvieno naudojimo.

Purškiamo valiklio „ToyJoy For Fun!“ sudėtyje nėra alkoholio. Tai universalus valiklis, kuris švelniai nuvalys lateksą, silikoną, stiklą, gumą, plastiką, metalą… Jis veikia antibakteriškai, taigi ne tik apsaugo Jus nuo galimų infekcijų, bet ir nepažeisdamas žaislų paviršiaus, prailgins jų naudojimo laiką.

Patogus purškiamas aplikatorius leidžia valiklį patogiai dozuoti. Kelis kartus spustelėkite aplikatorių ir apipurkškite visą žaislo paviršių. Rankomis įtrinkite valiklį ir palaukite keletą minučių, kol valiklis išdžius.

Pagrindinės savybės

  • Sudėtyje nėra alkoholio
  • Naikina bakterijas ir grybelius

Produkto specifikacija

  • Talpa: 150 ml
  • Tipas: purškalas
  • Kilmės šalis: Kinija
  • Gamintojas: Scala 2.0 B.V., Olandija

Naudojimo instrukcija

Purkškite valiklį tiesiai ant paviršiaus. Palaukite 3 min. ir paviršių nuplaukite vandeniu.

Laikykite kambario temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams ar naminiams gyvūnams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių. Venkite patekimo į akis, kontakto su pažeista oda ar gleivine.

Prieš naudojimą rekomenduojame atlikti odos jautrumo testą. Patepkite nedidelį kiekį ant vidinės riešo dalies ir leiskite išdžiūti. Jei jaučiate niežulį, deginimą ar pastebite paraudimą, nedelsiant gerai nuplaukite odą vandeniu ir priemonės nenaudokite.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (2)

Parašykite atsiliepimą ir įvertinkite prekę.

Rekomenduoju
Higienai teikiu itin svarbią vietą gyvenime, o intymi higiena tokia delikati sritis, kuriai reikia skirti dar daugiau dėmesio. Tad šis valiklis yra puikus pasirinkimas. Nudžiugino tai, kad jis neskleidžia stipraus kvapo ir nedirgina odos. Labai geras diskretiškas buteliukas, nekrenta į akis. Tai buvo pirmas pirkinys kartu su pirmuoju žaisliuku, tad labai noriu tikėti, kad jis tikrai nepažeis jo paviršiaus ir prailgins naudojimo laiką. Rekomenduoju.
Phantom 2019-12-11
Mažas, diskretus, į akis nekrentantis buteliukas
Nusipirkau, galvodama, kad naudosiu kiekvienąkart, tačiau po kurio laiko žaislų valymui pradėjau naudoti muilą, o šį valiklį išsitraukiu profilaktiškai tik kas kažkiek laiko. Vienok, manau, vis vien jį (ar kažkokią kitą alternatyvą) pirksiu ir ateityje, daugiau dėl „šventos ramybės“ nei kad tikrai 100% tikėčiau, kad jo tikrai tikrai reikia (ypatingai, jei namuose yra antibakterinio muilo).
Rūta 2018-12-17

Daugiau žaislų valiklių

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis