ToyJoy Luz Luminate G taško vibratorius

G taško vibratorius „Luz Luminate“ - ToyJoy
G taško vibratorius „Luz Luminate“ - ToyJoy
G taško vibratorius „Luz Luminate“ - ToyJoy
ToyJoy Luz Luminate G taško vibratorius
79,98 €

Paruošta siuntimui

arba užsakykite telefonu  8 700 41000 I-V 9-18 val.
Greitas ir nemokamas pristatymas
Diskretiška pakuotė

Užsakymai pristatomi rudo kartoto dėžutėse arba baltuose nepermatomuose vokuose.

Siuntos išorėje nėra el. parduotuvės pavadinimo ir informacijos apie siuntos turinį, o siuntėjas yra įmonė neutraliu pavadinimu.

Siuntų pavydžiai
1 metų kokybės garantija

Prekei suteikiama 1 metų kokybės garantija.

Garantijos laikotarpio metu prekei sugedus, pakeisime ją nauja arba sugrąžinsime sumokėtus pinigus. Prekės pakuotės saugoti nebūtina.

Išsamiai apie prekių grąžinimą ir garantiją.

Paprastas grąžinimas

Jeigu persigalvojote, prekę galite grąžinti per 30 dienų nuo pristatymo datos ir atgauti sumokėtus pinigus.

Svarbu: prekė privalo būti neišpakuota po pristatymo, nenaudota, saugos lipdukai arba apsauginė plėvelė nepažeisti.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas padengia pirkėjas. Plačiau apie prekių grąžinimą.

Atraskite malonumo aukštumas elegantiškai ir spalvingai su vibratoriumi „Luz Luminate“ iš „ToyJoy“. Iš šilko švelnumo silikono pagamintas vibratorius yra sukurtas jaudinančiai G taško stimuliacijai. USB jungtimi įkraunamas ir vandeniui atsparus žaisliukas atrodo ypatingai tamsoje, nes LED zona šviečia net septyniomis spalvomis!

Pagrindinės savybės

 • Glotnus ir švelnus paviršius
 • Šviečianti LED zona
 • Tinka pradedančiosioms

Išsami informacija

Patirkite malonumą, kurio norėsis dar ir dar...

Sodrios juodos spalvos vibratorius „Luminate“ yra iš elegantiškosios „Luz“ kolekcijos. Pagamintas iš saugaus kūnui ir švelnaus silikono. Jo ilgis yra 17 cm, o skersmuo 3,5 cm, tad jis tiks tiek ieškančioms savo pirmojo žaisliuko, tiek jau patyrusioms moterims. Dėl švelniai lenkto korpuso jis atras paslaptingąjį G tašką ir jaudinančiai stimuliuos.

Vibratorius ypatingas tuo, kad turi skirtingomis spalvomis šviečiančią LED zoną, kuri leis sukurti ypatingą, intymią atmosferą tamsoje. Kiekviena spalva – tai viena iš vibracijos programų, kurią galėsite rinktis pagal nuotaiką. Pasiimkite šį minimalistinės elegancijos šedevrą su savimi į vonią ar į dušą, nes „Luz Luminate“ yra atsparus vandeniui.

Produkto specifikacija

 • Skirta: moterims
 • Atsparumas vandeniui: visiškai atsparus
 • Tinkamas lubrikantas: vandens pagrindo
 • Naudojamas ilgis: 10 cm
 • Ilgis: 17 cm
 • Skersmuo: 3,5 cm
 • Įskverbiamos dalies paviršius: kietas
 • Įskverbiamoji dalis: silikoninė
 • Įskverbiamos dalies spalva: juoda
 • Laikoma dalis: plastikas (ABS)
 • Laikomos dalies spalva: auksinė
 • Stimuliacijos tipas: vibracija
 • Stimuliacija: vaginalinė, G taško
 • Valdymas: mygtuku
 • Vibracijos stiprumo lygiai: 3
 • Vibracijos programos: 4
 • Vibracijos variklių skaičius: 1
 • Variklių vieta: įskverbiamoje dalyje
 • Maitinimas: įkraunamas
 • Įkrovimo būdas: USB jungtimi
 • Kilmės šalis: Kinija
 • Garantija: 12 mėnesių
 • Gamintojas: Scala 2.0 B.V., Olandija

Naudojimo instrukcija

Įjungti/Išjungti: Spausti įjungimo simboliu pažymėtą mygtuką.

Keisti programą: Spausti įjungimo simboliu pažymėtą mygtuką.

Lubrikantas: Jei prietaisas yra pagamintas iš silikono, kartu su juo gali būti naudojamas tik vandens pagrindo lubrikantas. Kiti lubrikantai gali neigiamai paveikti medžiagą ir jos vientisumą bei higienišką priežiūrą.

Instrukcija: 1. Nuplaukite/nuvalykite produktą prieš pirmąjį naudojimą ir kiekvieną kartą po naudojimo šiltu vandeniu ir muilu arba sekso žaislų valikliu. 2. Jei ketinate produktą naudoti vaginalinei stimuliacijai, tuomet po kiekvienos analinės stimuliacijos, produktą kruopščiai nuplaukite ir išvalykite. 3. Nepamirškite atsargumo priemonių valydami vibruojančius ar motorą turinčius produktus. Drėgmė akumuliatoriuje gali sukelti gedimą. 4. Prieš naudojimą produkto paviršių patepkite lubrikantu. Venkite patepti lubrikantu vibruojančių ar motorizuotų produktų valdymo dalyje, nes tai gali sukelti gedimą. 5. Naudokite tik vandens pagrindo lubrikantus! Aliejaus pagrindo lubrikantai gali pažeisti paviršių. 6. Atidžiai perskaitykite instrukciją prieš naudojimą. 7. Pompoms ir produktams su vakuumo funkcija: prieš naudojimą įsitikinkite, kad išsiaiškinote, kaip išleisti vakuumą. 8. Nenaudokite produkto per prievartą. 9. Produktą laikykite švarioje, vėsioje ir sausoje vietoje, nes drėgmė gali jį pažeisti. Saugokite nuo tiesioginių saulės spindulių! 10. Sekso žaislus laikykite atskirai nuo kitų prietaisų, kad apsisaugotumėte nuo cheminės reakcijos. 11. Įsitikinkite, kad prieš įjungiant produktą, jis tinkamai įskverbtas. 12. Įsitikinkite, kad prieš ištraukiant produktą, jis yra išjungtas. 13. Po naudojimo prieš padėdami į vietą, produktui leiskite atvėsti.

Elementų naudojimo instrukcija: 1. Patikrinkite ant pakuotės, kokio tipo ir kiek elementų reikės, kad produktas veiktų. 2. Paveikslėlyje suraskite savo prietaiso tipą ir įdėkite baterijas taip, kaip parodyta. 3. Įsitikinkite, ar elementų kontaktinė dalis yra švari ir blizgi. 4. Įsitikinkite, kad elementai yra įdėti teisingai ir saugiai. 5. Elementus įdėkite pagal teisingą poliškumą +/-. Neteisingai įdėti elementai gali sukelti gedimą. 6. Nepadarykite trumpo sujungimo (pvz., nelieskite kontaktinių taškų su metaliniais daiktais). 7. Naudokite tik naujus arba naujai įkrautus elementus. Nemaišykite naujų ir senų elementų kartu. 8. Po naudojimo išimkite elementus iš vibruojančio sekso žaislo, kad prailgintumėte jų veikimo laiką ir kad išvengtumėte korozijos. 9. Nebandykite įkrauti elementų, kurie nėra skirti įkrauti.

Įkraunamų produktų instrukcija: 1. Paveikslėlyje suraskite savo produkto įkrovimo tipą ir sekite instrukcijomis, kad teisingai įkištumėte laidą. 2. Įsitikinkite, kad naudojate Jūsų produktui skirtą įkrovimo laidą. Naudojant kitokį įkroviklį galite sukelti produkto gedimą. 3. Prievarta nekiškite laido į produktą. 4. Įsitikinkite, kad naudojate USB įkroviklį, kišamą į elektros lizdą. Įkrauti produktą iš stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio gali trukti ilgiau arba sukelti gedimą. 5. Nekraukite produkto vandenyje ar šalia vandens.

Įspėjimai ir patarimai: 1. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. 2. Nenaudokite produkto, jei oda pažeista, sudirgusi ar esant infekcijai. 3. Produktu nesidalinkite su kitais. 4. Ant pakuotės įdėmiai perskaitykite medžiagų aprašymus, kad išvengtumėte alerginių reakcijų, pavyzdžiui, lateksui. 5. Jei naudojimo metu pajuntate nemalonų odos tempimą ar sudirgimą, iškart nustokite naudoti. 6. Nešildykite/nešaldykite produkto, išskyrus tuos atvejus, kai tai daryti yra rekomenduojama. 7. Per prievartą nelenkite ir per daug netempkite produkto. 8. Produktas neskirtas komerciniam naudojimui, taip pat neskirtas ir terapiniam naudojimui. 9. Šis produktas sukurtas kaip nemedicininis, malonumams skirtas prietaisas. 10. Tik išoriniam naudojimui. Bet koks produkto naudojimas medicininiams tikslams ar tokiu būdu, kuris daro neigiamą poveikį bet kuriai kūno funkcijai yra uždraustas. 11. Nešlapinkite vandeniui neatsparaus produkto, nes tai gali sukelti gedimą. 12. Jei produktas atsparus vandeniui, prieš naudojimą įsitikinkite, kad dalis, kurioje yra elementai, yra saugiai uždaryta. 13. Jei produktas perkaistų, nedelsiant jį išjunkite ir leiskite atvėsti prieš kitą naudojimą. 14. Produkto ir/ar jo elementų nemeskite į ugnį. 15. Tiekėjas nėra atsakingas už neteisingą produkto naudojimą. 16. Prieš naudojimą, atidžiai perskaitykite visas instrukcijas.

Aplinkos apsauga: Neišmeskite pakuotės, atliekas rūšiuokite. Priduokite senus prietaisus į artimiausią atliekų rūšiavimo skyrių laikantis Jūsų šalyje galiojančių įstatymų. Perbrauktos šiukšliadėžės ženklas su brūkšniu po apačia reiškia, jog šis produktas turi būti priduotas į elektronikos prietaisų surinkimo punktą, kad būtų tinkamiausiai perdirbtas.

Elementų perdirbimas: Elementų negalima išmesti kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip vartotojas, Jūs esate įsipareigojęs grąžinti naudotus elementus. Naudotus elementus galite grąžinti į vietinius elementų surinkimo punktus ar bet kur, kur jie pardavinėjami.

Peniui skirtų produktų instrukcija: TAI SUAUGUSIEMS SKIRTAS ŽAISLAS, KURIS NĖRA SUKURTAS NAUDOTI MEDICININIAMS AR TERAPINIAMS TIKSLAMS. Naudojimas (jei nevibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, kad patirtų malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą. Naudojimas (jei vibruoja): Produktas skirtas vyrams, dėvėti ant penio, vibruojantis motoras nukreipiamas aukštyn link bambos, kad partnerė galėtų jausti vibracijas malonius pojūčius ir pagerintų seksualinį aktyvumą.

Įspėjimai: (1) Produktas nėra sukurtas kaip kontraceptinė/gimstamumą kontroliuojanti priemonė ar gydyti erekcijos sutrikimams. (2) Vyrai neturėtų priemonės naudoti ilgiau nei 30 minučių. Tarp naudojimų palaukti bet 60 minučių. (3) Naudodami šį gaminį, neužmikite pavartoję alkoholio ar narkotinių medžiagų. (4) Ilgai besitęsiantis (be pertraukų) mūvėjimas gali sukelti kraujosruvas prie pagrindo ar visišką varpos sužalojimą. (5) Nenaudokite produkto, jei tai kelia nepatogumą ar skausmą penio srityje. (6) Produkto naudojimas gali pabloginti esamą sveikatos būklę, tokią kaip Peirono (sukietėjusio audinio formavimasis varpoje, sukeliantis skausmą, kreivumą ir deformaciją, dažniausiai erekcijos metu), priapizmo (nuolatinė, dažniausiai skausminga varpos erekcija, nesusijusi su seksualiniu susijaudinimu) ar šlaplės ligos (šlaplės susiaurėjimas, dėl kurio gali būti skausmingas šlapinimasis). Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei kiltų kokių nors komplikacijų, nedelsdami nutraukite tolimesnį naudojimą. Gerai užsukite dangtelį prieš naudojimą. Elementus išimkite, kai prietaiso nenaudojate. Plauti prieš ir po kiekvieno naudojimo. Naudoti tik su vandens pagrindo lubrikantu. Skirtas tik suaugusiems, kaip nemedicininis, malonumą teikiantis gaminys. Ne medicinos reikmėms. Nutraukite naudojimą, jei atsiranda kokių nors sveikatos sutrikimų ar kyla skausmas.

PAŽEIDUS APSAUGINĘ PLĖVELĘ, PAKUOTĘ ARBA HIGIENOS LIPDUKĄ, PREKĖ NEGRĄŽINAMA.

Pirkėjų įvertinimai ir atsiliepimai (10)

Įvertinkite savo pirkinį, parašykite atsiliepimą ir gaukite 5€ vertės kuponą

Parašykite atsiliepimą
Viskas tiko ir patiko
Ir geras, ir gražus.

Užtenka ir vibracijos ir dydžio (nors gal mėgstantiems didesnius gabaritus ir nepatiks). Patiko ir besikeičiančios spalvos, nes atrodo tikrai neįprastai, ypač tamsoje. Nemėgstu baterijų, tai vienas didžiausių privalumų - jis įkraunamas.
Laura2
Subtilus žaisliukas
Itin elegantiškas ir prabangus lovos žaisliukas. Labai patiko, patogus lenktas dizainas. Nustebino 7 vibracijos programos, iš kurių tikrai kiekvienas gali išsirinkti mėgstamiausią pagal intensyvumą. Žaismingumo suteikia perjungiant režimus kartu besikeičiančios spalvos. Patogiai valdomas vieno mygtuko paspaudimu. Silikonas itin kokybiškas, nedirgina odos ir nesukelia jokių nemalonių pojūčių. Šis žaisliukas puikiai tinka kasdienybės paįvairinimui.
Anonimas
Jėga :))
Tikrai patenkinta pirkiniu, nors dar nespėjau išbandyti visų funkcijų. Labai patinka dizainas ir pats daikčiukas laaaabai švelnus.
Kitty

Daugiau G taško vibratorių

Prekė įdėta į krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis