Kategorijos
Informacija pirkėjui

Moteriška ejakuliacija

Apie ejakuliaciją

Daugybės klausimų ir diskusijų galinti sulaukti tema, yra kur kas paprastesnė nei Jūs manėte.

Daugelis moterų ir vyrų klaidingai mano, moteriška ejakuliacija – tai yra išbėgęs šlapimas. Tačiau tai, anaiptol, nėra tiesa. Kai kas abejoja G taško egzistavimu, o be jo, ejakuliacija yra neįmanoma. O daliai vyrų ir moterų, tai atrodo per daug sudėtinga, o galbūt netgi neįmanoma, tačiau tos, kurios nors kartą tai patyrė būtinai patvirtins, kad malonesnio orgazmo niekuomet nėra turėjusios.

Pirmą kartą moterų galimybę ejakuliuoti ištyrė prancūzai. Ginekologas S. Salama tyrė 7 respondentes, kurios teigė patyrusios šį reiškinį.

Visų moterų buvo paprašyta duoti po šlapimo mėginį. Taip pat, visos buvo tiriamos ultragarsu net tris kartus: pirmą kartą iškart po šlapimo tyrimo, antrą – prieš pat orgazmą ir trečią kartą po ejakuliacijos. Tyrimo metu paaiškėjo, kad šlapimo pūslė, prieš tai buvusi tuščia, stimuliuojant G tašką prisipildė skysčio, kuris ejakuliacijos metu buvo pašalintas. Taipogi, buvo išsiaiškinta skysčio kilmė ir sudedamosios dalys.

Skystį, išskiriamą ejakuliacijos metu, gamina Skino liaukos. Viena iš skysčio sudedamųjų dalių yra panaši į vyriškoje prostatos liaukoje gaminamą antigeną, kuris padeda spermatozoidams judėti. Taigi, iš esmės, moters ejakuliatą sudaro skaidrus, kartais balkšvas, bekvapis ir nelipnus skystis, nors ir yra išskiriamas iš šlaplės, nė iš tolo neprimenantis šlapimo.

Pasiruošimas

Žingsnis, kurio praleisti nevalia, yra tinkamas pasiruošimas. Pasirūpinkite higiena ir pakankama lubrikacija, nes vagina yra viena iš jautriausių moters kūno vietų. Visų pirma, kruopščiai nusiplaukite rankas, apžiūrėkite ir nagus – jie negali būti per ilgi ar įskilę. Dauguma ekspertų siūlo naudoti pirštines ir taip išvengti galimų infekcijų ar pažeidimų.

Norint pasiekti ejakuliaciją, intensyvi stimuliacija ir spaudimas yra tiesiog būtini, tad natūralios drėgmės, išsiskiriančios susijaudinimo metu, nepakaks. Naudokite lubrikantą ir jo netaupykite.

Ejakuliacijos metu skysčio galite išskirti net iki kelių šimtų mililitrų, tačiau tai gali būti ir keli lašai. Tad rekomenduojama pasitiesti rankšluostį, kuris lengvai sugers skystį, tačiau jei moteriška ejakuliacija bus netikėta, tai skysčius lengvai išvalysite, juk jie natūralios kilmės ir bekvapiai.

Kaip tai pasiekti dviese?

Gydytojas S. Salma mano, kad visos moterys galėtų patirti ejakuliacijos malonumą, jei jų partneriai turėtų pakankamai žinių, kaip tai pasiekti. Ir iš tiesų, jei naudositės keliomis paprastomis technikomis, tai nėra itin sudėtingas procesas.

Moteriška ejakuliacija yra įmanoma tik tuomet, jei partneris žinos kur yra Jūsų G taškas. Paslaptingasis G taškas yra priekinėje vaginos sienelėje, maždaug 3 - 6 centimetrų gylyje. Jį lengva atskirti dėl grublėto, nelygaus paviršiaus, o moteriai susijaudinus, šis taškas padidėja net iki graikinio riešuto dydžio. Pabandykite jį aptikti dar prieš partnerei susijaudinant, užčiuopus nelygų reljefą, o jam padidėjus, G tašką aptikti bus kur kas paprasčiau.

Moteriška ejakuliacija galima ir mylintis su partneriu, ar su sekso žaislais, tačiau pats efektyviausias kelias yra rankos. Pirštai ir jų pagalvėlės yra jautrios prisilietimams, tad tampa pačiais tobuliausiais ir taikliausiais malonumo nešėjais.

Jei jau esate patyrusios ejakuliaciją, pasakykite tai partneriui, nes savo kūną Jūs pažįstate geriausiai. Patarkite, ką, kaip ir kuriuo metu stimuliuoti, kokį ritmą pasirinkti. Be to, su partneriu ejakuliaciją pasiekti bus kur kas lengviau ir patogiau, nei solo žaidimų metu. Orgazmas pasiekiamas kartu su moteriška ejakuliacija yra nepaprastai intensyvus , tad daugelis moterų gali būti linkusios save sulaikyti ir sustoti nepasiekusios viršūnės, todėl būtent partneris tampa apsidraudimo faktoriumi, kuris neleis sustoti finišo tiesiojoje.

Prieš pradedant G taško stimuliaciją, moteris turi būti pakankamai susijaudinusi, todėl malonūs sekso žaidimai ir glamonės, kuriuos daugelis moterų taip mėgsta, yra puiki preliudija. Naudokite lubrikantą, nes jis padės šiai patirčiai tapti tik dar malonesnei. Stimuliuoti bus patogiausia, jei partnerė gulės ant nugaros, plačiai pravėrusi kojas, arba sulenkusi jas ties keliais. Pradėkite nuo klitorio, glamonėkite jį pirštais arba oralinės stimuliacijos būdu. Tai padės Jūsų partnerei stipriai susijaudinti, taip pat kylant susijaudinimui, Skino liaukos pradės gaminti sekretą, kurį susitraukinėdami dubens raumenys orgazmo metu ejakuliuos.

Kai partnerė bus pakankamai susijaudinusi, galite žengti tolimesnį žingsnį. Sudrėkinkite pirštus lubrikantu, įveskite į makštį ir šiek tiek atskirkite. Jei pirštai bus suglausti, stimuliacija gali būti bevaisė, nes užspausite šlaplę ir ejakuliacijos pasiekti nepavyks.

Ejakuliaciją pasiekti rankomis padeda dvi populiarios ir veiksmingos technikos:

  1. Delnas turi būti saujos padėtyje, pirštų pagalvėlės į viršų. Didysis ir bevardis pirštai įvedami į makštį, sulenkiami taip, kad švelniai, tačiau tvirtai priglustų prie G taško. Delno pagrindą galima priglausti prie klitorio ir taip vienu metu stimuliuoti dvi itin jautrias zonas. Pradėkite švelniai, su lengvu paspaudimu ir neskubėdami, judėti aukštyn ir žemyn. Tinkamas spaudimo intensyvumas ir stimuliacijos tempas yra svarbiausi ingredientai, tad stebėkite partnerės kūno reakciją ir ji bus geriausias vedlys malonumo viršūnės link. Kai išgirsite teškėjimą primenantį garsą, žinosite, kad Jūsų partnerė itin arti ejakuliacijos, tad jokiu būdu nesustokite.
  2. Ištiesta plaštaka, delnu į viršų, aukštyn nukreipiami rodomasis ir didysis pirštai. Pagalvėlėmis pradėkite spausti G tašką, judesiu iš apačios į viršų. Šį judesį galite kaitalioti su pirštų bangavimu, ar judesiu, kuris naudojamas kviečiant prieiti arčiau. Stebėkite partnerę ir didinkite tempą ar spaudimo intensyvumą, ir kaip ir aukščiau minėtoje technikoje laukite teškėjimą primenančio garso.

Pirmasis malonumo pliūpsnis yra tik pradžia! Sekantys kartai ateina kur kas lengviau ir greičiau, nei galite įsivaizduoti. Leiskite partnerei minutėlę atsipūsti ir pradėkite iš naujo. Pradėdami švelniai ir lėtai, stebėdami kūno reakciją, didinkite tempą ir intensyvumą, kol moteriška ejakuliacija pasikartos.

Kaip padėti partnerei?

Galite išbandyti ir pozicijas, kai partnerė klūpi ar stovi. Žemės trauka tampa Jūsų pagalbininku, tad kai kurioms moterims tai pavyksta kur kas lengviau. Nepamirškite tvirtai apglėbti partnerės, mat orgazmas toks intensyvus, kad jai išlaikyti pusiausvyra gali būti tiesiog neįmanoma.

Jei turite masažuoklį ar vibratorių, galite išbandyti ir papildomą stimuliaciją. Masažuoklio ir Jūsų delno bei pirštų derinys, G taško stimuliacijai gali padovanoti dar stipresnių pojūčių. Delną ir pirštus laikykite saujos padėtyje. Priglauskite masažuoklio galvutę ar vibratorių prie klitorio, taip, kad jis atsiremtų ir į delną. Tokiu būdu masažuoklio vibracija nuo Jūsų delno, nusileis pirštais žemyn ir perduos ją G taškui, kartu stimuliuodama ir klitorį.

Svarbu: kad ir kokia maloniai sekinanti patirtis tai bebūtų, kad ir kaip kojos neklausytų, būtina atrasti jėgų nueiti ir ištuštinti šlapimo pūslę, tam kad sumažintumėte šlapimtakių ir šlapimo pūslės infekcijų riziką.

Kai jau puikiai žinosite, kaip kūnas reaguoja į G taško stimuliaciją, galite mėginti patirti ejakuliacijos malonumą kartu su partneriu, išbandydami ejakuliacijai palankias sekso pozas. Orgazmas, patirtas su žmogumi, kurio trokštate, suteiks nepakartojamą malonumą abiem. Ne visos sekso pozos yra tinkamos G taško stimuliacijai. Reikėtų pasirinkti tas, kuriose vyrauja pakeltas moters dubuo. Jei pasirinkote misionieriaus pozą, po partnerės dubeniu pakiškite didesnę pagalvę, jei partneris įeis iš viršaus, moteris turi kelti kojas aukštyn, ar sulenktas pritraukti arčiau krūtinės. Palaikydamas ar pakeldamas kojas aukščiau jai padėti gali ir vyras. Tačiau sueitis ne visada garantuoja, jog tikrai patirsite ejakuliaciją, nes G taško stimuliavimui reikalingas kampas ir intensyvumas taip pasiekiamas sunkiau, tačiau pastangos irgi bus nepaprastai malonios.

Kaip tai pasiekti solo?

Moteris, norinti save apdovanoti ejakuliacijos malonumu, patogiausiai ir greičiausiai gali tai pasiekti su sekso žaislais. Rinka suaugusiems siūlo itin platų įvairių masažuoklių ar vibratorių pasirinkimą, kurie idealiai tinka taip reikalingam susijaudinimui pasiekti, o G taško stimuliacijai rinkitės lenktus, su išreikšta galvute bei iš kietesnės medžiagos (plastiko, stiklo ar metalo) pagamintus dildo ar vibratorius.

Ejakuliacija su sekso žaislais

Pradėkite nuo atsipalaidavimo. Patogiai įsitaisykite bei giliai kvėpuokite. Naudokite lubrikantą ir su pirštais, masažuokliu ar vibratoriumi pradėkite švelniai stimuliuoti klitorį. Taip pat galite glamonėti spenelius, pilvą ar lytines lūpas. Kai jausite, kad esate pakankamai susijaudinusi ir artėjate prie orgazmo, negailėdama lubrikanto, juo gausiai patepkite lytines lūpas ir G taško žaislą.

Švelniai, neskubėdama įveskite žaislą į vidų. Valdykite žaislą taip, kad jo galiukas švelniai spaustų G tašką. Įsijauskite į ritmą, o jam intensyvėjant, kaskart stipriau paspauskite ir tašką. Nepamirškite, jog tuo pat metu galite toliau stimuliuoti ir klitorį.

Jei Jums kyla keistas noras šlapintis, nebijokite ir giliai kvėpuokite bei tęskite. Noras šlapintis rodo, kad esate arti ejakuliacijos ir geriausio orgazmo gyvenime.

Moteriška ejakuliacija rankomis

Solo ejakuliaciją galima pasiekti ir rankomis, tačiau kai kurioms moterims tai gali būti ne itin patogu. Kaip ir su partneriu, ar naudojant žaislą, pradėti turite nuo susijaudinimo. Glamonėkite klitorį ar kitas erogenines zonas, nes juk Jūs pažįstate savo kūną geriau nei bet kas kitas. Stimuliacija padės atsipalaiduoti ir susijaudinti, o tai yra būtina prieš pradedant stimuliuoti G tašką. Kai klitoris bus pakankamai įjaudrintas, švelniai, neskubėdama įveskite lubrikantu sudrėkintą vidurinįjį pirštą į vaginą ir tyrinėkite G tašką.

Švelniai, su nestipriais paspaudimais masažuokite priekinę vaginos sienelę, kurioje yra G taškas. Įkišdamos ir ištraukdamos pirštus ar pirštą masažuokite, kaskart vis intensyviau paspausdamos G tašką. Stimuliuokite ir klitorį, nes dviguba stimuliacija padidina šansus patirti ejakuliacija pasibaigiantį orgazmą.

Kiekviena moteris nors kartą gyvenime patyrusi ejakuliaciją tvirtina, kad tai tikras orgazmų cunamis, nesulyginamas su kitais. Todėl, jei Jums nepavyko mėgautis ejakuliacija pasibaigiančiu orgazmu, pirmu bandymu, bandykite dar ir dar kartą, nes rezultatas pranoksta pastangas.

Prekė įdėta į pirkinių krepšelį

Prekė pašalinta iš krepšelio

Uždaryti
Pirkinių krepšelis