Analinio sekso reikmenys

Analinio sekso reikmenys Analinio sekso reikmenys

Analinis seksas – labai intymi ir vis dar apipinta begale mitų tema. Tiesa ta, kad daugybė žmonių, tiek vyrų, tiek moterų mėgaujasi analinio sekso malonumais, o dar daugiau yra tokių, kurie trokšta patirti šią stimuliaciją, tačiau juos stabdo nežinia ir iš to kylanti baimė. Šią baimę įveikti efektyviausiai padės žinios, pasiruošimas, atviras pokalbis su antrąja puse ir praktika.

Kai kalba pasisuka apie analinį seksą, daugumai mintyse iškyla penio analinėje angoje vaizdinys, tačiau analinis seksas gali būti net kelių rūšių: mūsų jau minėtas varpos įsiskverbimas, įsiskverbimas pirštais, oralinės glamonės ir žaidimai su analiniais sekso žaislais. Analinis seksas tikrai neturi baigtis įskverbimo žaidimais, Jūs galite pasilikti prie glamonių ar erotinio masažo, tačiau jei nusprendėte išmėginti gilesnius, jaudinančius analinius žaidimus, tuomet Jums praverstų susipažinti ir su analiniam seksui skirtais žaislais.

Sekso reikmenys analiniams žaidimams

Viena plačiausių sekso žaislų kategorijų – analiniai sekso žaislai, kurie specialiai sukurti analinei stimuliacijai. Nusprendus įsigyti analinį sekso žaislą, gali apsisukti galva išvydus jų įvairovę, tačiau baimintis nėra ko – daugumą šių žaisliukų gali naudoti ir visiškai patirties neturintys asmenys. Be to, daugelis šių sekso žaislų tinka tiek vyrams, tiek moterims, solo ir poros žaidimų metu.

Analiniai sekso žaislai idealiai tinka ir apšilimui, ir pasiekiant kulminaciją. Analiniai kaiščiai, vibratoriai, dildo, masažuokliai – kaip išsirinkti sau tinkamiausią? Medžiagų, formų ir funkcijų įvairovė gali dar labiau apsunkinti pasirinkimą. Į ką atkreipti dėmesį? Nuo ko pradėti?

Analiniai kaiščiai

Analiniai kaiščiai – tai įvairaus dydžio ir skersmens sekso žaislai, skirti tiek vyrams, tiek moterims. Šis sekso žaislas – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems analinio sekso mėgėjams. Renkantis analinį kaištį atkreipkite dėmesį į jo dydį, formą, funkcijas.

Paskirtis

Analiniai kaiščiai gali būti naudojami labai įvairiai: apšilimui prieš analinį seksą – nešiojant analinį kaištį žiedinis analinės angos raumuo atsipalaiduoja, todėl vėliau galite mėgautis komfortiškesniais ir sklandesniais įskverbimais. Analinis kaištis gali būti naudojamas ir maloniam užpildymo jausmui. Dar intensyvesnis malonumas apims, jei tuo pačiu metu mėgausitės ir vaginaliniu seksu.

Dydis

Dydis yra vienas esminių dalykų, į kurį reikėtų atsižvelgti pirmiausia renkantis apskritai bet kokį analinį sekso žaislą. Analiniai kaiščiai gali būti nuo Jūsų mažojo piršto dydžio iki tokių, kuriais naudotis gali tik pažengę analinio sekso mėgėjai. Jums aktualus įskverbiamas kaiščio ilgis ir skersmuo. Analinio kaiščio dydį rinkitės pagal savo patirties lygį: pradedantiesiems rekomenduojamas 1,5 – 2,5 cm skersmuo, retkarčiais besimėgaujantiems šiuo malonumu – 2,5 – 3,5 cm, o štai tikri entuziastai gali mėgautis net ir 10 cm skersmens sekso žaislu.

Forma

Analinių kaiščių forma taip pat labai įvairi: lašo, kūgio, kiaušinio, banguoto korpuso ir kitokių formų. Pradedantiesiems paprasčiau bus įskverbti kiek smailėjantį analinį kaištį. Analiniai kaiščiai gali būti lygaus ir glotnaus paviršiaus, tačiau jie gali turėti ir stimuliuojančius kalnelius, griovelius, įvairius taškelius ir kitus iškilumus, kurių nelygumus jausite kiekvieną kartą įskverbdami sekso žaislą vidun.

Pagrindas

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis analinį kaištį – jo pagrindas. Kokybiški analiniai sekso žaislai, tiek analiniai kaiščiai, tiek vibratoriai, dildo ir kt., turės platų pagrindą: T formos, apvalų, kilpą, žiedą ir t.t. Šis pagrindas atlieka dvejopą funkciją: saugo, kad sekso žaidimų metu analinis kaištis neįslystų per giliai ir leidžia sekso žaislą patogiai ištraukti.

Dizainas

Analiniai kaiščiai gali tapti ir labai intymiu aksesuaru – jų pagrindas gali būti puoštas žėrinčiu kristalu, atrodyti it žydinti rožė, šviesti ar būti įspūdingo grožio pūsta uodega. Pastarieji itin tinka vaidmenų žaidimams, pvz., šeimininko ir jo augintinio ir pan.

Vibruojantys analiniai kaiščiai

Tiems, kuriems norisi į analinius žaidimus įtraukti dar daugiau stimuliacijos, puikiai tiks vibruojantys analiniai kaiščiai. Vibracija gali būti tik viena, gali kisti jos intensyvumas ar intensyvumas ir ritmas. Analiniai kaiščiai gali turėti ir kitų funkcijų, pavyzdžiui, besisukantį galiuką, kuris papildomai stimuliuos vyrų prostatą, arba turėti besisukančius karoliukus ties pagrindu, kurie suteiks oralinio sekso imitaciją.

Rinkdamiesi vibruojantį analinį, atkreipkite dėmesį ir į tai, ar sekso žaislas turi viduje įtaisytą motorą ar įstatomą vibruojančią kulką:

 • analiniai kaisčiai su motoru. Dažniausiai motorą ar netgi kelis turintys analiniai kaiščiai suteikia stipresnes ir intensyvesnes vibracijas.
 • analiniai kaisčiai su vibruojančia kulka. Vibruojanti kulka puiki tuo, kad ją galima naudoti ne tik analinių žaidimų metu – ji pasitarnaus ir įžanginiams žaidimams.

Atkreipkite dėmesį ir į vibruojančio analinio kaiščio valdymą – jis gali būti valdomas mygtukais ant pagrindo ar vibruojančios kulkos, pulteliu arba išmaniuoju telefonu. Mygtukai turėtų būti išdėstyti taip, kad juos paspausti ir sekso žaislą valdyti galėtumėte intuityviai, neištraukiant analinio kaiščio. Visišką patogumą ir laisvę suteikia nuotolinis valdymo pultelis ar valdymas išmaniuoju telefonu. Toks valdymas patogus ne tik solo žaidimų metu, bet ir perduodant pultelį į savo antrosios pusės rankas.

Kiti analiniai kaiščiai

Rinkoje galite rasti ir kitokių analinių kaiščių, pavyzdžiui, pripučiamų, išsiskleidžiančių ar atviro dizaino.

 • Išsiskleidžiantys. Tai analiniai kaiščiai, kurie įskverbti vidun išsiskleidžia ir taip suteikia papildomą stimuliaciją. Labiau skirti pažengusiems analinio sekso mėgėjams.
 • Atviro dizaino analiniai kaiščiai. Tai analiniai kaiščiai, kurių abu galai yra atviri. Šis sekso žaislas leidžia išlaikyti analinę angą atvirą viso žaidimo metu.
 • Pripučiami analiniai kaiščiai. Šie analiniai kaiščiai ypatingai tinka treniruotėms, nes pripučiant įskverbtą kaištį galite padidinti jo apimtis net iki kelių centimetrų. Šie analiniai kaiščiai turi ir vožtuvėlį, kurio pagalba galėtumėte greitai ir saugiai išleisti orą.

Prostatos masažuokliai

Prostata yra maždaug graikinio riešuto dydžio liauka, esanti tarp šlapimo pūslės ir varpos šaknies. Stimuliuojant šią liauką patiriamas intensyvus orgazmas. Būtent šiam tikslui pasiekti vienas efektyviausių būdų – prostatos masažuokliai.

Forma

Dažniausiai prostatos masažuokliai yra šiek tiek lenktu korpusu, ovalia, platėjančia galvute, kuri priglunda prie P taško, jį maloniai spaudžia ir stimuliuoja. Šių masažuoklių korpusas gali būti visiškai glotnus, bet taip pat, kaip ir analiniai kaiščiai, gali būti padengtas iškilia, stimuliuojančia tekstūra, kuri suteiks dar intensyvesnius pojūčius.

Kaip tai veikia?

Prostata gali būti masažuojama tiek iš vidaus, pro analinę angą, tiek iš išorės, spaudžiant ir stimuliuojant tarpvietę – vietą, esančią tarp sėklidžių ir penio. Būtent todėl dauguma prostatos masažuoklių ant pagrindo turi iškilia tekstūra padengtą dalį, kuri priglunda prie tarpvietės ir suteikia intensyvų ir nepaprastai malonų masažą.

Vibracija ir valdymas

Prostatos masažuokliai, gali būti nevibruojantys arba vibruojantys. Jie taip pat gali turėti viduje įtaisytą motorą arba įstatomą vibruojančią kulką. Valdomi mygtukais, pulteliu arba išmaniuoju įrenginiu.

Analiniai karoliukai

Analiniai karoliukai – tai grandinėlė tarpusavyje sujungtų įvairaus dydžio kamuoliukų. Analinių karoliukų paskirtis – suteikti ne tik pilnumo jausmą, bet ir įskverbiant bei ištraukiant karoliuką po karoliuko sukelti sprogstantį malonumą.

Analinių karoliukų grandinėlė gali būti įvairaus ilgio, o karoliukai skirtingo dydžio ir išdėstyti skirtingomis tvarkomis: didėjančia, mažėjančia, atsitiktine tvarka išdėstyti karoliukai arba grandinėlė, kurioje visi karoliukai yra vienodo dydžio.

 • Didėjančia tvarka išdėlioti analiniai karoliukai skirti pradedantiesiems. Pirmosios sesijos metu tikrai nebūtina įskverbti visus karoliukus – pradėkite lėtai ir stebėkite pojūčius. Kiekvienos sesijos metu galėsite pasistūmėti į priekį ir taip treniruoti savo analinės angos raumenis.
 • Mažėjančia tvarka išdėlioti analiniai karoliukai skirti patyrusiems analinio sekso mėgėjams. Pirmasis kamuoliukas, kurį reikės įskverbti, grandinėlėje bus pats didžiausias, tad Jūs jau turite būti pakankamai patyręs, kad jį įskverbtumėte. Šios grandinėlės esmė ir malonumas – ją ištraukiant, mat su vis didesniu kamuoliuku intensyvės ir pojūčiai.
 • Atsitiktine tvarka išdėlioti analiniai karoliukai priklausomai nuo jų skersmens dydžio, gali būti naudojami tiek patyrusių tiek pradedančiųjų žaidimams. Šie karoliukai suteiks skirtingus ir netikėtus pojūčius, nes po itin mažo skersmens karoliuko gali sekti daug didesnis karoliukas.
 • Vienodo dydžio analiniai karoliukai. Ar jie skirti pradedantiesiems, ar pažengusiems priklausys nuo jų skersmens. Šių karoliukų esmė – įskverbimo ir ištraukimo žaidimai, kurie suteikia intensyvią stimuliaciją.
 • Vibruojantys analiniai karoliukai. Tie, kas trokšta dar intensyvesnių pojūčių, gali rinktis vibruojančius analinius karoliukus. Įskverbimo ir ištraukimo pojūčius vibracija maksimaliai sustiprins, todėl galite patirti itin jaudinantį orgazmą.

Analiniai dilo

Analiniai dildo yra vieni populiariausių ir universaliausių sekso žaislų analiniam seksui – jais mėgautis gali tiek vyrai, tiek moterys, solo ir žaidimams poroje, pradedantieji ir analinio sekso mėgėjai. Analinių dildo dydžių, formų, dizainų pasirinkimas toks paltus, kad net išrankiausias asmuo ras sau tinkantį ir patinkantį.

Dildo tipai

 • Klasikiniai dildo. Tai dažniausiai dildo tiesiu arba banguotu, glotnios tekstūros korpusu.
 • Tikroviški. Itin tikroviškai imituoja penį, padengtą iškiliomis venomis, su išraiškinga galvute ir realistiškomis sėklidėmis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas trokšta itin realistiškų pojūčių.
 • Dvigubam įsiskverbimui skirti dildo. Vienas dildo skirtas įskverbimui į vaginą, kitas į analinę angą.
 • Dviejų galų dildo. Tai ilgi, lankstūs dildo, kurių abu galai gali būti naudojami įskverbimui: sulenkus tokį dildo, vienas jo galas gali būti įskverbiamas į vaginą, o kitas į analinę angą, o porų žaidimų metu tuo pačiu sekso žaislu, tik skirtingais jo galais gali naudotis abu partneriai.

Dydis

Renkantis analinį dildo atkreipkite dėmesį į jo įskverbiamą ilgį ir skersmens dydį. Pradedantiesiems rekomenduojama rinktis 10-13 cm ilgio ir 1-2,5 cm skersmens analinį dildo. Geriausia, kai pirmasis Jūsų analinis sekso žaisliukas, ar tai būtų dildo, ar analinis kaištis, nebūtų didesnis nei du Jūsų pirštai. Labiau įgudę analinio sekso mėgėjai gali mėgautis ir šiek tiek didesnių apimčių analiniais dildo, o štai ekspertų lygį, kurie gali džiaugtis analiniais dildo virš 50 cm ilgio ir skersmeniu siekiančiu 10 cm ir daugiau, pasieks tikrai ne kiekvienas.

Pagrindas

Kaip ir visų analiniam seksui skirtų žaislų, taip ir analinių dildo pagrindas turi būti platėjantis, kad net ir audringiausių žaidimų metu, jis neįslystų per giliai. Dažniausiai analinių dildo pagrindas yra siurbtukas, kurį galite tvirtinti ant bet kokio lygaus paviršiaus ir mėgautis įskverbimais be rankų pagalbos.

Vibruojantys

Analiniai dildo gali būti ir vibruojantys. Vibracija suteiks dar intensyvesnį ir stipresnį malonumą. Vibracija gali būti kintamo intensyvumo arba skirtingų režimų. Dažniausiai dildo vibracijos valdomos mygtukais, esančiais ant pagrindo, pagrindo pasukimu arba pulteliu.

Strap-on

Daugelį analinių dildo galima tvirtinti prie strap-on diržų. Taip galėsite išmėginti skirtingų vaidmenų žaidimus.

Rinkiniai

Daugumą analinio sekso žaislų rinkinių būtų galima suskirstyti į dvi kategorijas: treniruotėms skirti analiniai sekso žaislai ir sekso žaislai, skirti išbandyti kuo įvairesnę analinę stimuliaciją.

 • Treniruotėms skirti analiniai sekso žaislai. Dažniausiai tokiuose rinkiniuose rasite tris ar daugiau skirtingo dydžio analinių kaiščių ar prostatos masažuoklių. Pamažu pereinant nuo mažiausio iki didžiausio rinkinyje esančio sekso žaislo Jūs treniruosite analinės srities žiedinį raumenį atsipalaiduoti ir galėsite įskverbti vis didesnės apimties sekso žaislus.
 • Įvairiai analinei stimuliacijai skirti analiniai sekso žaislų rinkiniai. Tokiuose rinkiniuose galite rasti daugybę skirtingos kategorijos analinių sekso žaislų: vibruojančių ir nevibruojančių analinių kaiščių, vibratorių, analinių karoliukų ir pan. Dažnai juose būna pridėti ir analiniai dušai, kurie padeda užtikrinti higieną analinio sekso metu. Tokie rinkiniai leidžia patirti skirtingą stimuliaciją ir labiau pažinti savo kūną, suprasti, kas Jums patinka.

Medžiagos

Analiniai sekso žaislai gaminami iš kūnui visiškai saugių, neakytų medžiagų. Dažniausiai jie gaminami iš šių medžiagų:

 • Silikono. Medicininis silikonas idealiai tinka analiniams sekso žaislams. Jis glotnus, greitai prisitaiko prie kūno temperatūros, iš jo pagaminti sekso žaislai gali būti įvairaus lankstumo. Sekso žaislus, pagamintus iš silikono paprasta prižiūrėti. Renkantis silikoninį sekso žaislą atkreipkite dėmesį į tai, jog su jais nerekomenduojama kartu naudoti silikono pagrindo lubrikantų.
 • ABS plastiko. Iš jo pagaminti sekso žaislai yra nelankstūs, todėl idealiai tinka vibratorių gamybai. Glotnus ir lengvai slystantis – būtent tuo pasižymi sekso žaislai, pagaminti iš ABS plastiko. Tai pigesnė alternatyva silikonui, tad puikiai tiks žmonėms, kuriems kaina yra vienas svarbiausių rodiklių renkantis sekso žaislą.
 • TPE guma. Įvairaus minkštumo analiniai sekso žaislai. Gali labai tikroviškai imituoti žmogaus odos pojūčius.
 • Metalo. Metalas viena saugiausių medžiagų, kuri labai tinka analiniams sekso žaislams gaminti. Jei sekso žaislas, pagamintas iš metalo, nėra vibruojantis, tuomet tokį žaisliuką galite ne tik plauti indaplovėje, bet ir virinti, taip visiškai jį dezinfekuojant. Sekso žaislai, pagaminti iš metalo yra sunkūs, todėl dažniausiai juos renkasi jau patyrę analinio sekso mėgėjai.
 • Stiklo. Kaip ir metalas, taip ir stiklas yra viena saugiausių medžiagų analiniams sekso žaislams gaminti. Stikliniai sekso žaislai ne tik labai saugūs, bet ir gali būti be galo gražūs, stilingi.

Iš metalo ir stiklo pagaminti analiniai sekso žaislai puikūs dar ir tuo, kad su jais galima žaisti temperatūrų kaitos žaidimus – įmerkus tokį sekso žaislą į karštą vandenį ar palaikius jį šaldytuve, galėsite mėgautis skirtingus pojūčius suteikiančia stimuliacija.

Analinių sekso žaislų priežiūra

Higiena ypatingai svarbi analinių žaidimų dalis, kurios nevalia praleisti. Kiekvienas sekso žaislas prieš ir po naudojimo turi būti kruopščiai nuvalomas. Vandeniui atsparius sekso žaislus galite pakišti po šilto vandens srove ir nuplauti su muilu. Neatsparius vandeniui – reikėtų ypatingai atidžiai nuvalyti muiluota, vėliau drėgna šluoste. Taip pat galite nupurkšti savo žaisliukus ir sekso žaislams skirtu valikliu. Kai kuriuos analinius sekso žaislus, pavyzdžiui, pagamintus iš metalo, stiklo ar silikono galima virinti vandenyje ar plauti indaplovėje. Žinoma, prieš tai perskaitykite instrukcijas, kad įsitikintumėte, jog Jūsų turimas analinis sekso žaislas nebūtų sugadintas.

Lubrikantai analiniam seksui

Jei dauguma atvejų lubrikantas yra tik rekomenduojamas, tai analinių žaidimų atveju – jis yra būtinas. Analinės angos oda yra labai plona, pati anga – nepaprastai jautri, pati savaime nesudrėksta, todėl papildomai ją sudrėkinti tiesiog būtina, antraip rizikuojate patirti diskomfortą, skausmą ar net pažeisti analinės srities audinius.

Sekantis Vibratoriai
Ankstesnis Feromonai

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis