Feromonai

Feromonai Feromonai

Dažnai iš nesutariančių porelių lūpų išsprūsta žodžiai: „tarp mūsų nėra chemijos“. Tiesa, draugystė ar meilė ne visuomet yra pagrįsta tik tąja „chemija“ ir, vaduodamiesi tokiomis preliminariomis frazėmis, dažnai net nesistengiame spręsti santykiuose iškilusių problemų. Tiesa, „chemija“ yra ne visiškas mitas ir mokslininkai jau ilgą laiką domėjosi, kaip ji gali paveikti porelių santykius, o, tiksliau, padėti susiporuoti. Dažnai nežinome, kuo mus patraukia vienas ar kitas žmogus ir tai pavadiname meile iš pirmo žvilgsnio. Tiesa ta, kad žmogaus organizmas yra labai sudėtinga struktūra ir iki šios dienos mokslininkai dar nėra visko išsiaiškinę apie mūsų kūną. Todėl galbūt netgi nežinome, kad meilei iš pirmo žvilgsnio daug įtakos daro ir feromonai – ta „chemija“, kurią vis kaltina porelės.

Kaip jie veikia?

Priklausomai nuo kiekvieno individualiai, feromonai išskiriami skirtingais kiekiais. Ar niekuomet nepajutote, kad moteris ar vyras Jums tampa daug seksualesnis ir labiau žavintis, kada nuo jo sklinda Jums patinkančių kvepalų dvelksmas? Taip veikia ir feromonai, tačiau nors mūsų organizmas į jų kvapą ir reaguoja, mes jo nejaučiame kaip išskirtinio kvapo, todėl potraukis atsiranda sąmoningai, tačiau mums to visiškai nesuprantant. Kaip taip gali nutikti? Mokslininkai išsiaiškino, kad feromonai yra natūraliai žmogaus organizme susidaranti medžiaga, kurią skleidžia seksualiai brandus kūnas. Ji yra išskleidžiama į išorę, pavyzdžiui, kartu su prakaitu, ir taip ore pateikiamas signalas tos pačios rūšies priešingos lyties atstovams, tikintis teigiamo atsakymo – susiporuoti. Taigi, kaip tikriausiai jau supratote feromonai egzistuoja ne tik tarp žmonių, bet ir visame gyvūnijos pasaulyje – tai tikras gamtos išradimas, siekiant palengvinti rūšių išlikimą.

Žmonės užuodžia feromonus su giliai nosyje esančiais receptoriais. Šis pojūtis dar vadinamas šeštuoju, dėl jau minėtos apgaulingos priežasties – mūsų kūnas į feromonus reaguoja, tačiau mes to nejaučiame ir taip atsiranda savotiška mistika arba „chemija“. Todėl, jeigu Jūsų partnerio feromonų kvapas jus sužavėjo, tikriausiai tarp Jūsų visuomet ir veiks tam tikras ryšys.

Šiandien feromoniniai kūno purškalai ar kvepalai tampa vienomis populiariausių prekių ne tik sekso rinkoje. Žmonės siekia suvilioti vienas kitą ir taip susirasti ilgalaikį partnerį, o čia feromonai išties gali padėti.

Žvakės, kvepalai, purškalai – kurį rinktis?

Galite rinktis iš kelių skirtingų feromonų tipų:

  • Purškalai
  • Kvepalai
  • Dezodorantai
  • Feromoninės žvakės

Didžiausia feromonų koncentracija, žinoma, randama kvepaluose, todėl kainos ir kiekio santykis čia yra visiškai adekvatus. Užteks vos vieno ar dviejų purkštelėjimų, kad kitas žmogus pajaustų Jūsų feromonus.

Purškaluose ir dezodorantuose feromonų koncentracija yra kiek mažesnė, tačiau priklauso ir nuo gamintojo pasirinkimo. Kai kurie purškalai taip pat yra gana koncentruoti. Be to, purškalai jau bus bekvapiai ir juos galėsite naudoti kartu su savo mėgstamais kvepalais. Dezodorantai yra skirti tiems, kurie kartu nori išvengti ir nemalonaus prakaito kvapo, bet kartu ir paskatinti priešingos lyties potraukį. Jeigu kvepalais purkšitės ne kasdieną, tai dezodorantas tikrai bus puikus pasirinkimas viliokliams visuomet laukiantiems kitos ar netgi tos pačios lyties susidomėjimo.

Feromoninės masažinės žvakės taip pat gali įžiebti aistrą. Žvakę galite deginti patalpoje, kad joje pasklistų malonus aromatas ir taptų puikiu postūmiu romantiškoms patirtims. Tuo tarpu su žvakės aliejumi atliekamas masažas be abejonės paaistrins Jūsų seksą.

Feromonai moterims

Feromonai, skirti moterims vilioja vyrus. Moterys itin mėgsta įmantrius kvapus ir dažnai ne tik naudoja įvairiausius kvapius kūno kremus, aliejus, plaukų priežiūros priemones ir, žinoma, kvepalus. Rūpinimasis savimi, žinoma yra labai svarbus, jeigu moteris nori jaustis gerai ir seksualiai. Vis tik visi šie kvapai, nors gali būti labai malonūs, tačiau užveria kelią natūraliems feromonams. Be to, ne visi žmonės natūraliai išskiria didelius kiekius šių medžiagų. Todėl puikus pasirinkimas moterims feromonų turintys kvapai. Tai natūralūs produktai, kurie privilios bet kurį vyrą.

Feromonai vyrams

Vyrams skirtuose feromoniniuose kvapuose yra feromonų, kurių kvapas veikia moteris. Vyrams skirti kvapai, lygiai taip pat kaip ir moteriški yra sukurti panašiu pagrindu, tačiau pakeičiant veiklųjį feromoną. Kvepalai yra itin skalsūs, turintys didelę feromonų koncentraciją. Kaip ir rinkdamiesi iš moteriškų kvapų, galėsite įsigyti įvairių gamintojų siūlomų kvapų, kuriuos išsirinksite pagal ir pagal kvapą ir pagal stiprumą. Gali būti, kad Jūsų organizmas išskiria gana daug feromonų ir moterys jaučia Jums simpatijas, tačiau jeigu norite paspartinti įvykius ar įsitikinti savo kūno sugebėjimais, tuomet reikėtų rinktis jau ne tokius stiprius, bet kiek mažesnę koncentraciją turinčius feromonus. Bet kuriuo atveju, rezultatas Jūsų nenuvils.

Feromonai skirti pritraukti tą pačią lytį

Seksualinė diskriminacija čia nebegalioja! Jeigu norite suvilioti tos pačios lyties atstovą gamintojai siūlo įvairiausius feromoninius aromatus skirtus Jums. Galite pasirinkti iš kvapų, kurie yra skirti moterims suvilioti moteris ar vyrams – vyrus. Šie kvapai sukurti būtent taip, kad veiktų tos pačios lyties atstovus, todėl, jeigu siekiate būtent tokio rezultato jo nepasieksite niekaip kitaip, kaip tik naudodami būtent šį feromonų tipą. Feromonai sumiš su natūraliu Jūsų kūno skleidžiamu kvapu ir tuomet būtinai pataikysite į taikinio centrą.

Jeigu jau įsigijote šį meilės eliksyrą, nenustebkite, jeigu jis atrodys visiškai bekvapis, juk mes jo neužuodžiame. Jeigu pasipurškę feromonais ar pavartoję afrodiziakų jaučiate kaip pakyla Jūsų libido – šaunu. Tiesa, feromonai nėra tokie galingi, kad viską nuo pirmo žingsnio iki pačios pabaigos viską padarytų už Jus. Jeigu ieškote partnerio (-ės), galbūt Jums pavyks pritraukti daugiau tinkamų kandidatų, tačiau nedera pamiršti, kad tai tik pagalbinės priemonės, papildančios bendrą komplektaciją. Svarbiausia poroje yra vis tik ne „chemija“, nes ji nesuras Jums bendrų pomėgių ir nepadės suprasti vienas kito. Visa tai yra kertinės savybės, kurias turite puoselėti patys. Tačiau feromonai gali tapti Jūsų palydovais, ieškant naujų intymių patirčių ar siekiant suvilioti tą, kurio seniai trokštate.

Sekantis Analinio sekso reikmenys
Ankstesnis BDSM ir fetišas

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis