BDSM pradžiamokslis

BDSM pradžiamokslis BDSM pradžiamokslis

BDSM šiandien daugeliui žmonių nebekelia nei nuostabos, nei baimės. Įvairūs šios pakraipos sekso žaidimai kartkartėmis sumirguliuoja TV ekranuose – filmuose ir serialuose, netgi knygose, mušančiose visus populiarumo rekordus. Todėl natūralu, kad kasdien vis daugiau porų susigundo patirti ekstremalius pojūčius miegamajame.

Tiesa, daugybė žmonių, pirmą kartą pasiryžusių išbandyti BDSM, susiduria su ne itin maloniomis patirtimis dėl labai paprastos priežasties – nesivadovauja tinkama literatūra ar specialia vaizdo medžiaga. Nekopijuokite to, ką esate matę kino, televizijos ekrane ar skaitę erotiniuose romanuose. Jeigu nusprendėte išbandyti BDSM, pirmiausiai reikėtų žinoti, kad tai, ką matome ekrane, nėra skirta pradedantiesiems, o tikroji patirtis turi atsirasti pamažu. Viską darykite palengva, žingsnis po žingsnio.

Pokalbis – puiki pradžia

BDSM sąvoka apima įvairias sekso praktikas, todėl prieš pradėdami turėtumėte kartu su partneriu pasigilinti į šias patirtis, kad abu žinotumėte, ko galima tikėtis. Jeigu vienas jūsų jau seniai puoselėja su BDSM susijusius pikantiškus erotinius troškimus, galite apie tai pasikalbėti. Įsitikintumėte, jog į šias erotines fantazijas esate pasirengę nerti abu. Iš pradžių užteks paprasčiausiai pasidalinti savo mintimis. Pasakykite, kad seniai troškote sekso metu būti supančioti ar užrištomis akimis, o galbūt svajojate, kad jums sekso metu pliaukštelėtų per užpakaliuką? Pasiteiraukite, ar jūsų partneris tam pritartų ir norėtų tai išbandyti? Galbūt apie tai jūsų antroji pusė net nebuvo pagalvojusi, bet toks pasiūlymas pasirodys intriguojantis?

Jeigu vis dėlto nedrįstate pasikalbėti, galite jam arba jai padovanoti knygą ar vaizdajuostę, kuri bus paprastesnis ir vaizdingesnis būdas pristatyti būtent tą techniką, kuria užsiimti norėtumėte Jūs. Svarbiausia yra išvengti įvairių baimių, kurios gali kilti dėl nežinojimo ir negebėjimo atvirai pasikalbėti, nes pats BDSM pasižymi neįtikėtina technikų įvairove, kurias galite pritaikyti tik sau.

Dominuoti ir paklusti be pasitikėjimo – neįmanoma

Dažniausiai BDSM žaidimuose vienas partneris prisiima dominuojančiojo vaidmenį, kitas tampa paklusniuoju. Dominantas – tai žmogus, kuris kontroliuoja kitą žmogų ir duoda jam įsakymus pagal prieš tai aptartą abiejų partnerių susitarimą, todėl kontrolė vyksta tam tikrose ribose. Nuolankusis – tai žmogus, kuris leidžiasi būti kontroliuojamas dominanto pagal abiejų nusistatytas taisykles ir turintis teisę bet kada panaudoti saugos žodį.

Pagrindinis ir esminis dalykas BDSM žaidimuose yra pasitikėjimas. Tam abu partneriai turėtų skirti ypatingą dėmesį. Stokojant besąlyginio pasitikėjimo niekaip nepavyks patirti žaidimo teikiamo malonumo, o patys žaidimai gali baigtis įvairiomis traumomis.

Prieš pasinerdami į BDSM erotiką turėtumėte išsirinkti savo saugos žodį, kurį naudotumėte įtampai pernelyg įkaitus, susiklosčius jums nepriimtinai situacijai ar tiesiog kai pasijusite labai nemaloniai. Saugos žodis turėtų būti toks, kad nekiltų nė menkiausios tikimybės jį ištarti žaidimų metu šiaip sau, atsitiktinai. Jeigu jūsų partneris žaidimų metu negali kalbėti (pavyzdžiui, dėvi burnos kaištį), vietoje saugos žodžio turėtų egzistuoti saugos ženklas, kuris reikštų, kad reikia liautis. Pavyzdžiui, tai galėtų būti galvos papurtymas į šonus. Saugos žodžiui galite rinktis ir šviesoforo spalvas, kurios padėtų išreikšti daugiau: žalia – pirmyn arba tęsk, geltona – pristabdyk, o raudona – stok tuojau pat!

Viso žaidimo metu nuolat stebėkite partnerio reakcijas. Juk kartais tiek nedaug tetrūksta iki tam tikros ribos peržengimo, kai to, ką pagaliau ryžotės išbandyti, atsisakoma ilgam arba visam laikui. Taigi nepamirškite – tiek saugos žodžiai, tiek gestai turėtų būti sutarti dar prieš pradedant žaidimą, turėtumėte eliminuoti net menkiausią galimybę, kad partneris jų nesupras ar interpretuos klaidingai.

Išsiaiškinkite, kas Jus kaitina

Kitas intriguojantis ir įdomus žingsnis, vedantis gilyn į BDSM pasaulį, yra pokalbis apie Jūsų fantazijas ir tai, ką norėtumėte patirti abu. Kuris iš Jūsų bus dominantas, o kuris – nuolankusis? Gali būti ir taip, kad norėsite kartkartėmis pasikeisti vaidmenimis. Ar norite būti supančioti, o gal dėvėti akių kaukę ir pasikliauti vien tik pojūčiais ir garsais? Kai kuriuos žmones ypač jaudina faktas, kad erotinių žaidimų metu burnoje esantis kamštis neleidžia pratarti nė žodžio – tai padeda jiems geriau įsijausti į aukos vaidmenį.

Ne mažiau svarbu išsiaiškinti ir tai, ko jokiu būdu nenorėtumėte patirti. Jeigu neišsakysite, ko nenorite, vėliau galite susidurti su itin dideliu psichologiniu spaudimu.

Tiesa, jeigu dar nesate nieko išmėginę, savo ribas išsiaiškinsite žaidimų metu, bet vėliau dar kartą turėtumėte priminti partneriui, ko nederėtų kartoti – juk ne viską galime įsidėmėti iš pirmo karto.

BDSM sekso žaisliukai

BDSM patirtys įdomios tuo, kad savo erotiniams nuotykiams galite pasitelkti gausų sekso žaislų asortimentą. Tradiciškai su BDSM malonumais siejami bizūnai ir latekso kostiumai – tik vieni jų. Taip pat jums gali prireikti ir plakimo mentės, suvaržymo juostos, virvės, antrankių, burnos kaiščių, akių kaukės, spenelių spaustukų ir kt. Iš tiesų bet kuriuos sekso žaisliukus galite įtraukti į erotinius BDSM žaidimus ir naudoti juos taip, kaip Jums labiausiai norisi.

Tiesa, plakdami ar pliaukštelėdami savo partneriui turėtumėte taip pat elgtis itin saugiai, o pradėti perti rekomenduojama ranka. Visos zonos, kurios yra raumeningesnės, pavyzdžiui užpakaliukas ar šlaunys, yra saugesnės ir mažiau skausmingos, tačiau jokiu būdu nesukelia mažiau pojūčių. Perti turėtumėte ne per stipriai, venkite tam tikrų jautrių zonų: veido, inkstų ir kaklo. Išsamią informaciją apie tai, kaip taisyklingai ir saugiai galite pliaukštelėti savo partneriui, sužinosite straipsnyje apie šiurkštų seksą.

Naudojant plakimo mentes turėtumėte taip pat laikytis saugumo priemonių ir stebėti partnerio reakcijas. Mentės dažniausiai būna pagamintos iš tvirtos odos, vinilo ar panašių medžiagų, todėl gali po plakimo palikti žymių. Partneris neturėtų būti sužeidžiamas, todėl, net jeigu ir jūsų žaidimų draugas nevartoja saugos žodžio, vos pastebėję nubrozdinimus ar mėlynes turėtumėte pakeisti techniką.

Žaidimams skirti botagėliai turi tvirtą rankeną ir prie jos pritvirtintas virveles. Tai itin geras sekso žaislas, nes gali būti naudojamas ir labai lengvam, švelniam žaidimui (netgi glostymui), ir gana šiurkščiam plakimui. Tam, kad galėtumėte tinkamai suvaldyti į visas puses besisukiojančias virveles, turėtumėte išmokti, kaip taisyklingai valdyti bizūną. Iš pradžių šį sekso žaisliuką derėtų išbandyti ant savęs, kad įvaldytumėte bent kelias technikas ir išmoktumėte tinkamai pliaukštelėti. Skirtingą jausmą botagėlis suteiks netgi priklausomai nuo jo pakreipimo kampo, ne vien nuo kirčio stiprumo, todėl paeksperimentavę galėsite pasinerti į išties nenusakomų įspūdžių pasaulį.

Spenelių gnybtukai, sukurti pagal Jūsų poreikius – šiurkščiau ar švelniau sugnybsiantys spenelius, leis patirti nepakartojamų pojūčių. Kai po kurio laiko juos atleidus į spenelius vėl staiga suplūs kraujas. O gal Jums labiau patiks šį aksesuarą naudoti kitoms intymioms zonoms? Nebijokite paeksperimentuoti! O gal Jus dar labiau jaudina analinis seksas? Tam skirti analiniai kaiščiai ar vibratoriai padės atrasti ekstremalius malonumus.

Suvaržymas

Jeigu savo sekso žaidimuose naudojatės pančiais, neabejokite – nuobodu tikrai nebus. Įgyvendindami savo erotines fantazijas galite prisiimti įvairius vaidmenis: šeimininko ir vergo, medžiotojo ir aukos, savininko ir jo gyvūnėlio, dar daugiau scenarijų jums pakuždės fantazija. Antkakliai ir pančiai tikrai taps puikiu jūsų palydovu, jeigu saugiai juos naudosite.

Nesvarbu, ar dedate partneriui rankų, ar kojų pančius, ar antkaklį, įsitikinkite, kad į tarpą, esantį tarp Jūsų partnerio kūno ir suvaržymo žaisliuko, galėtumėte įkišti bent du pirštus. Tai reiškia, kad jokiu būdu neturėtumėte nieko suveržti per stipriai. Pastebėję, kad suvaržyto partnerio galūnės ima šalti, nedelsdami atleiskite pančius ir išlaisvinkite jį. Ypač atsargūs būkite su kaklu, juk sakoma, kad atsarga gėdos nedaro, o netinkamai uždėti pančiai gali sukelti Jūsų partneriui didelį skausmą ar netgi sutrikdyti sveikatą. Elkitės saugiai – ir malonumas bus garantuotas!

Mėgstantiems dar neįprastesnius pojūčius ir siekiantiems išnaudoti visas savo kūno galimybes, neabejotinai patiks akių kaukės ir burnos kaiščiai. Nieko nematydami ar negalėdami kalbėti jausite, kaip Jūsų organizme kyla adrenalino lygis, kaip išlaisvinamos kitos juslės.

Taigi naudojant sekso žaislus, fantazijai ribų nėra. Belieka įsitikinti, kad to norite abu! Pasmalsaukite, ką jūsų partneris norėtų išbandyti, ir nieko nelaukę įsigykite vieną šių intriguojančių sekso žaisliukų.

Ar BDSM tikrai skirtas jums?

Jaučiate atsakomybę prieš savo partnerį, abu visiškai pasitikite vienas kitu ir Jūsų BDSM fantazijos sutampa? Tuomet tikriausiai jau žengėte vieną pirmųjų žingsnių naujų patirčių savo miegamajame (ir ne tik) link.

Prieš pradėdami, atsakingai atlikite visus būtinus žingsnius, išsirinkite saugos žodį ir nepamirškite, kad visuomet turite teisę jį naudoti. Į BDSM sekso žaidimų pasaulį leiskitės su didele atsakomybe ir pamažu. Jeigu tai išties jus jaudins jau po pirmojo karto, vadinasi, atradote kažką tikrai tinkamo sau ir jūsų porai!

Sekantis Prostatos masažas
Ankstesnis Kėgelio pratimai

Prekė įdėta į krepšelį

Pirkinių krepšelis

Prekė pašalinta iš krepšelio

Pirkinių krepšelis